Sandalet me pak takë, trendi i kësaj vere

Sandalet me takë të vogël janë komoditeti dhe bukuria e kësaj vere. Komoditeti nuk ka qenë kurrë më në modë se këtë sezon, pasi këto sandale përveçse të bukura na japin dhe një pamje mjaft femërore .

Modelet e këtyre sandaleve janë nga më interesantet këtë sezon si nga materiali gjithashtu nga format e takave dhe nga detajet e veçanta që i bëjnë ato të përdoren në çdo moment të ditës. Dhe kjo nuk është e gjitha, në mesin e avantazheve të tyre të shumta ato dinë sesi të na ofrojnë stil dhe me veshje të thjeshta. Rripi i këtyre sandaleve vjen shumë femëror i lidhur në kyçin e këmbës ose pak më i varur për të na siguruar një pamje mjaft interesante dhe të veçantë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Si ndikon vapa tek gjumi ynë

Nëse tashmë ndiheni sikur nuk po flini mjaftueshëm, duhet ta dini se deri në vitin 2099 orët tuaja të gjumit do të ulen edhe...

Kate Middleton e acaruar me Meghan Markle: Ajo është e fiksuar pas parave

Sado që Princi Harry dhe Meghan Markle pretendojnë se duan paqen dhe privatësinë e tyre, ata nuk mund ta largojnë veten nga shtypi. Sherri...

Nis sot Met Gala 2023, nga tema e përzgjedhur tek parakalimi në tapetin e kuq, gjithçka që duhet të dini

Si një nga ngjarjet më të mëdha në kalendarin e modës, Met Gala 2023 shënon hapjen e ekspozitës së stilit të Institutit të Kostumeve...

Vrasja e Caroline, flet nëna e autorit: Marrëdhëniet me familjen e viktimës dhe lidhja me mbesën

Së fundmi në mediat greke është publikuar rrëfimi i nënës së Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçari që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç. Nëna e...

Nga sporti tek ‘bërrylat’ në televizion, rrëfimi i Atalanta Kërçykut

Pas karrierës në modeling dhe me shumë kurora miss-i Atalanta mbylli një sezon të suksesshëm si moderatore sportive. Në këtë intervistë ajo zbulon se...