“E keni zgjedhur veshjen tuaj të Shën Valentinit?”, Heidi Klum pozon me të brendshme dhe jep ide ‘hot’ për ditën e të dashuruarve

0
128

Heidi Klum po kujton ditët e lavdisë së Victoria’s Secret dhe kohët e fundit nuk ndalet së postuari foto nudo në Instagram duke treguar format e saj perfekte për miqtë e saj në internet.

Duke kujtuar kohën e saj që ecte nëpër pasarelat mahnitëse të markës së famshme të të brendshmeve, Klum shfaqi garderobën e saj të nxehtë në një video dhe pozoi me të brendshme, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Pak para se të dashuruarit të festojnë festën e tyre, Klum ka ndarë me femrat sekretet e saj “fajtore”, duke dhënë disa ide, të cilat te gjithë mund ti veshim ne Ditën e ‘San Valentinit’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here