“A ke në plan ndonjë bebe?”/ Donald Veshaj flet për herë të parë për djalin e Bora Zemanit: E kam një

Ashtu si pothuajse në çdo puntatë, Bora Zemani ka qenë e përsëri pranishme (edhe pse jo fizikisht), në puntatën e fundit të emisionit të vëllezërve Veshaj. Kjo sigurisht përmes deklaratave të Donald Veshaj.

Që në puntatën e parë aktori i humorit nuk ka ngurruar të flasë, për moderatoren dhe historinë e tyre të shumë komentuar. Megjithëse nuk ka folur asnjëherë konkretisht në lidhje me zërat për ribashkim, ai ka lënë gjithnjë të kuptohet që tashmë ata janë bashkë.

Dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi gjatë puntatës së emisionit të tij ku kishte të ftuar moderatoren Dojna Mema dhe partnerin e saj, këngëtarin Vlashent Sata. Teksa po flisnin në lidhje me shtatzëninë e Dojnës, Donaldi me komentet e tij tregoi se i pëlqenin shumë fëmijët. Në një moment gjatë bisedës në lidhje me emrin e fëmijës së Dojnës, kjo e fundit e pyeti Donaldin nëse ka palne për ndonjë fëmijë.

 “Po ti ke ndonjë plan për vete për ndonjë bebe tani afër që mos të ta marrim ty?”-pyeti Dojna, ndërsa Donaldi ka habitur përsëri me përgjigjen e tij duke thënë: “Po ska gjë se e kam dhe një tjetër më të mirë.” Menjëherë përgjigja e tij është lidhur me djalin e Bora Zemanit, të cilin e ka nga lidhja me Dj Vin Velin. Donaldi nuk ka folur më parë në lidhje me djalin e moderatores dhe pavarësisht as kësaj here se ai nuk përmendi emra, mimikat dhe përgjigja e tij u përkthyen nga fansat si një deklaratë e tij për Borën dhe djalin e saj.

Fragmenti është shpërndarë menjëherë nga fansat në rrjetet sociale, ku kanë shpërthyer edhe komentet. Pothuajse të gjithë komentuesit janë të të njejtit mendim teksa etiketojnë Borën në seksionin e komenteve.

Përpos postimeve në rrjetet e tyre sociale, që ngrejnë dyshime dhe shkaktojnë bujë, detaje të reja janë vënë re nga ndjekësit të çiftit të shumëkomentuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Ndarje, probleme me ligjin, ja shenjat që duhet të kenë kujdes

Dashi Do jeni shume te ashper sot ne lidhje me ndjenjen tuaj duke u futur ne çdo detaj dhe se fundmi nuk do merreni me...

Çfarë duhet të konsumojmë në mëngjes

Si të përgatisim mëngjesin perfekt të shijshëm: çfarë të hamë, çfarë përfitimesh ka dhe cilat ushqime të zgjedhim për mëngjesin e shijshëm nëse ndjekim...

Seks i paharrueshëm? Ja 5 hapat që s’duhet të harroni

Jeta e shëndetshme seksuale është lidhur me funksionimin e mirë të zemrës, uljen e stresit, jetëgjatësinë dhe shumë përfitime të tjera. Të gjitha këto janë...

Programi i qeverisë Rama 3/ Nga ndihma për familjet e reja, tek legalizimi i çdo banese

Rimëkëmbje e ekonomisë, Mirëqenie për të gjithë, Modernizim për zhvillim, Familja dhe Shqipëri e fortë. Socialistët angazhohen që deri në fund të pranverës 2022...

Rikthehet Johnny Depp dhe Amber Heard, gati dokumentari

Në rast se gjyqit të Amber Heard dhe Johnny Depp i mungonte diçka, tani do të publikohet një dokumentar me gjithçka që ka ndodhur...