A do të rikthehet tek Keisi? Kristi fjet për herë të fundit për raportin e krijuar

Krist Aliaj dhe Keisi Medini, nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e cila nuk zgjati shumë gjatë. Gjatë qëndrimit në shtëpi, Keisi kërkoi që të përfundonte romancën që kishte nisur me Kristin pasi dëshironte të fokusohej më shumë në lojën e saj. Mirëpo pas daljes nga shtëpia, kur këngëtarja u pyet nëse do ta vazhdonte jashtë atë që la përgjysmë në BBV me Kristin, ajo u përgjigj duke thënë se pasi të mbarojë spektakli do të jetë në pritje të një mesazhi nga ai, pra modelja duket se e ka menduar dhe njëherë rikthimin me finalistin.

Mirëpo duket se nuk mendohet e njëjta gjë nga Kristi. Së fundmi në shtëpinë e famshme është zhvilluar programi “Ëake UP” nga dy moderatorët e programit Blendi Salaj dhe Enxhi Nasufi ku kanë intervistuar Kristin, i cili është pyetur nëse mendon se pas daljes mund të ketë një rikthim mes tij dhe ish-banores. Ai u përgjigj se do dukej e çuditshme të kërkonte të njëjtën gjë që është mbyllur njëherë, duke lënë të kuptohet se nuk ka hapsirë për rikthim.

 “Me mendime nuk do flas, si u zhvillua këtu me mënyrën si perfundoi këtu do ishte çudi të riktheheshim dhe të kërkoja të njëjtën gjë nëse diçka mbyllet me mirë të jetë e mbyllur…”- u përgjigj ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

10 sekrete që ndoshta nuk i dini për orgazmën

Edhe pse shoqëria ka evoluar e tema të tilla si seksi apo orgazma nuk janë më tabutë e së shkuarës, publiku femëror duket i...

A do të rikthehet tek Keisi? Kristi fjet për herë të fundit për raportin e krijuar

Krist Aliaj dhe Keisi Medini, nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e cila nuk zgjati shumë gjatë. Gjatë qëndrimit në shtëpi,...

Sot “Dita pa makina”, ja rrugët e bllokuara

Në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë”, Bashkia e Tiranës rikthen sot nismën “Dita pa Makina”, e cila synon ndërgjegjësimin e qytetarëve që të...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...

Çfarë duhet të bëni kur seksi nuk e plotëson më marrëdhënien tuaj?

Në fazat e para të një marrëdhënieje, marrëdhëniet seksuale luan një rol kryesor. Ju gjithmonë dëshironi të bëni dashuri, të kaloni orë të tëra...