Çfarë ndodhi me Adelina Tahirin? Këngëtarja rrëzohet në skenë

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur me një incident të papritur teksa po ngjitej në skenën e “Miss Shqipëria.”Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar gjatë mbrëmjes së djeshme për finalen e konkursit të bukurisë. Teksa po ngjitej në skenë ajo përshëndet të gjithë të pranishmit dhe më pas duke zbritur një shkallë ajo rrëzohet.

Megjithatë Adelina e menaxhoi mjaft mirë incidentin duke buzëqeshur dhe duke u ngritur përsëri. Videoja është publikuar nga vetë këngëtarja, e cila kështu tregon se i merr me mjaft sportivitet këto situate, ndërsa incidentin e ndodhur e cilëson si “sy të keq.”Adelina shkëlqeu me veshjen e saj, e tëra e shëndritshme, e cila i ekspozonte edhe format e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dua Lipa dhe Donatella Versace bëhen bashkë për të lançuar koleksionin e ri të veshjeve

Stilistja e njohur e modës Donatella Versace dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa janë bërë bashkë dhe do të lancojnë koleksionin e tyre...

A do të rikthehet tek Keisi? Kristi fjet për herë të fundit për raportin e krijuar

Krist Aliaj dhe Keisi Medini, nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e cila nuk zgjati shumë gjatë. Gjatë qëndrimit në shtëpi,...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në një shëtitje romantike në ‘Beverly Hills’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fotografuan në një tjetër dalje së bashku nëpër rrugët e LA. Çifti u fotografuan teksa hynin në një dyqan...

Nisi plot dyshime, por si ia doli “Ghost”, të shndërrohej në një film ikonik

Më 13 korrik 1990, në kinema nisi të shfaqej një film me një buxhet të vogël, por që do të shndërrohej në një sukses...

Ylli Shehu nderohet me çmimin prestigjoz në Britani

Të rinjtë e politikës kanë ditur sesi të shndërrohen në shembuj frymëzues edhe ndërkombëtarisht. Shembulli më i mirë për këtë që themi është pikërisht...