Çfarë ndodhi me Adelina Tahirin? Këngëtarja rrëzohet në skenë

0
102

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur me një incident të papritur teksa po ngjitej në skenën e “Miss Shqipëria.”Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar gjatë mbrëmjes së djeshme për finalen e konkursit të bukurisë. Teksa po ngjitej në skenë ajo përshëndet të gjithë të pranishmit dhe më pas duke zbritur një shkallë ajo rrëzohet.

Megjithatë Adelina e menaxhoi mjaft mirë incidentin duke buzëqeshur dhe duke u ngritur përsëri. Videoja është publikuar nga vetë këngëtarja, e cila kështu tregon se i merr me mjaft sportivitet këto situate, ndërsa incidentin e ndodhur e cilëson si “sy të keq.”Adelina shkëlqeu me veshjen e saj, e tëra e shëndritshme, e cila i ekspozonte edhe format e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here