Tarantino bëhet baba, partnerja 20 vite më e re sjell në jetë një vajzë

Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre.

Regjisori i njohur dhe partnerja e tij 20-vite më e vogël janë bërë prindër të një vajze. Këtë lajm e kanë bërë me dije vetë çifti me anë të një deklarate për “People”.

 “Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë se Daniella solli në jetë vajzën e tyre më 2 korrik 2022, një motër e vogël e Leos, (fëmijën e tyre të parë)”, –tha dyshja në një deklaratë për revistën prestigjoze.

Ju kujtojmë që Daniella është vajza e kantautorit izraelit Tzvika Pick dhe çifti u takuan për herë të parë në vitin 2009 kur regjisori po promovonte filmin e tij “Inglorious Basterds” në Izrael. Ata u fejuan në vitin 2017 dhe u martuan në nëntor 2018 në një ceremoni private në Los Angeles.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Barkë të dhjamosur? Ja kush është shkaku

Ka shumë faktorë që mund të çojnë në akumulimin e yndyrës në bark - mungesa e gjumit, konsumimi i pijeve të gazuara, dieta jo...

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Kanye West

Çizmet e Mozzik në “Alba Festival” në Zvicër janë një nga detajet që morën më shumë vëmendje. Reperi u shfaq me një T-shirt të...

Aktorja e famshme turke martohet me muzikë shqiptare

Aktorja e njohur turke dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Ebru Şahin dhe basketbollisti turko-maqedonas Cedi Osman janë martuar pak ditë më parë.Këtë...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...

Lidhja me ish-gruan e bashkëthemeluesit të ‘Google’, Elon Musk: Ishim në një festë së bashku mbrëmë

Elon Musk ka mohuar pretendimet që u përhapën me shpejtësi se ai ka qenë në një lidhje dashurie me gruan e bashkëthemeluesit të ‘Google’,...