Butrint Imeri në një romancë të re? Kush është 22-vjeçarja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është një ndër artistët më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku.

Artisti i cili shpesh herë di si të jetë në qendër të vëmendjes, së fundmi ka publikuar disa foto nga pushimet e tij në Meksikë, ku në nëjrën prej tyre shfaqet goxha i buzeqeshur krahë një bukurosheje brunet të veshur me bikini.

E duket se vajza në fjalë është partnerja e re e këngëtarit. Së fundmi në rrjet po qarkullojnë fjalë se 22 vjeçarja është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo.

Kujtojmë se Butrinti është përfolur gjithmonë për romancën e tij me Kiara Titon, të cilën e pranoi publikisht disa kohë më parë se mes tyre ka pasur një lidhje dashurie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Getoari bën rrëfimin prekës: Kur lindi Marget zbulova sëmundjen e rëndë

Reperi i njohur Getoar Selimi ose ndryshe i njohur me emrin e artit Gheto Geasy, ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet...

Autobiografia e princ Harry pritet të trondisë sërish familjen mbretërore: Sekretet që pritet të zbulojë

Libri i ri autobiografik i Princ Harry do t’i shkaktojë familjes mbretërore shumë shqetësime, sipas burimeve të shumta. Libri i Dukës së Sussex-it prej 20...

10 vjet pas sherrit Tuna dhe Dafina e festojnë pajtimin me një tjetër hit

 “Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade. Po, vajzat që do ta mbysin ‘vibe’n sërish. Ky album po...

Çfarë ndodhi me dafina Zeqirin, këngëtarja publikon fotot ‘shqetësuese’

Të mbash koncerte çdo natë plot spektakël dhe performanca elektrizuese siç bën Dafina Zeqiri dhe shumë artistë të tjerë nuk është aspak e lehtë....

24 vjet nga vdekja e Lady Dianës, dyshimet për atentat dhe prapaskenat e aksidentit në Paris

Sot shënohen 24 vite nga dita kur Princeshë Diana ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Më 31 gusht 1997, disa paparacë ishin...