Martohet Dan Bilzerian?

Fenomeni i rrjeteve sociale, Dan Bilzerian, ka lënë të tronditur ndjekësit me postimin e fundit.

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet përkrah partneres dhe lë të kuptohet se i kanë dhënë fund beqarisë.

Aktori shfaqet me një kostum të zi elegant duke ecur përgjatë një piste në rivierën franceze, që është e dekoruar me lule të bardha.

Nga ana tjetër, partnerja e tij e supozuar ka përzgjedhur një fustan ngjyrë ulliri dhe mban në duar lule po ashtu të bardha.

 “Më në fund e bëra”, tha ai.

Ndjekësit kanë qenë të befasuar të cilët gjithashtu nuk besuan që Dan është martuar, marrë parasysh stilin e jetesës së tij.

E disa të tjerë e uruan për hapin e radhës që e ka ndërmarrë në jetë, megjithëse pritet të shihet se si do të jetë e vërteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Enca nuk i kursen thumbat për kolegët: Më mirë bëj pushime, sesa të blej klikime

Enca është një nga personazhet më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Këngëtarja kohët e fundit e ka lënë me një anë muzikën dhe “po shijon”...

Loredana poston foton pa make-up dhe filtra, problemi i saj qenka thuajse si i të gjithave ne

Reperja Loredana Zefi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj diçka që e besdis në...

Ron ‘tradhëton’ Semin me Dafinën dhe fansat shpërthyen në komente

Këngëtarët Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti janë përfolur gjatë në mediat rozë për një romancë mes tyre.Teksa nuk ka asnjë reagim publik nga ana...

Ja sa para mjaftojnë për të qenë të lumtur, sipas shkencës

Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar për më shumë se një dekadë. Studimet e fundit, kanë treguar se fitimi mbi...

Kujdes! Nëse i përkisni këtyre 3 shenjave, mund të përjetoni një ndarje dramatike

Muaji i ri që ka hyrë sipas yjeve do të ketë disa sfida dhe disa shenja të Horoskopit do ta kenë të vështirë dhe...