Çfarë ndodhi me Pete Davidson, Kim Kardashian pranon hapur pëlqimin e saj për Johnny Depp     

Kim Kardashian është një nga njerëzit më me ndikim në ditët e sotme, por edhe asaj ia kishte vjedhur zemrën Johnny Depp në rininë e hershme.

Megjithatë, duke pasur parasysh bujën rreth Depp-it dhe padinë e tij për shpifje kundër Amber Heard, një intervistë e dhënë nga Kardashian në vitin 2020 është rikthyer në qendër të vëmendjes.

 “Unë isha e fiksuar pas Johnny Depp kur isha adoleshente”, tha Kardashian për Daily Life Australian.

 “Mendoja se ai ishte shumë i nxehtë. Ai ishte i mrekullueshëm me atë sjelljen prej “çuni të keq”- veçanërisht kur ishte me Ëinona Ryder dhe më pas Kate Moss.”

 “Unë nuk shkova pas “djemve të këqij”, por sigurisht që isha e tërhequr fizikisht nga Johnny Depp.”

Kujtojmë që tashmë Kardashian tashmë është në një lidhje me aktorin e humorit Pete Davidson.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Zbulohen prezantuesit e Sanremo, pas Chiara Ferragnit edhe Gianni Morandi në skenën e madhe

Pas Chiara Ferragnit është zbuluar edhe një tjetër prezantues i ‘Sanremos’, i cili do të jetë përkrah Amadeus vitin e ardhshëm. Këngëtari i famshëm...

Luizi dhe Kiara mendojnë të nisin një fëmijë brenda shtëpisë së BBV

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

Kate Middleton dhe Princ William shfaqen në finalen e Wimbledon, por gjithë vëmendja ishte tek Princ George

Më 10 korrik, trashëgimtari i ardhshëm 8-vjeçar i fronit britanik bëri një paraqitje surprizë në ndeshjen finale për meshkuj në Wimbledon 2022, duke shënuar...

Ja parashikimet e Nostradamusit për vitin e ri 2023

Nuk duhet të jesh shumë i mprehtë për të kuptuar se cilat profecitë që ka parashikuar Nostradamusi për vitin e ardhshëm: nuk janë lajme...

Incidenti i Romeos në dasëm, aktorit i grisen pantallonat teksa kërcen

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar në një dasëm, ku ky i fundit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Romeo ishte i vendosur...