Çfarë ndodhi me Pete Davidson, Kim Kardashian pranon hapur pëlqimin e saj për Johnny Depp     

0
115

Kim Kardashian është një nga njerëzit më me ndikim në ditët e sotme, por edhe asaj ia kishte vjedhur zemrën Johnny Depp në rininë e hershme.

Megjithatë, duke pasur parasysh bujën rreth Depp-it dhe padinë e tij për shpifje kundër Amber Heard, një intervistë e dhënë nga Kardashian në vitin 2020 është rikthyer në qendër të vëmendjes.

 “Unë isha e fiksuar pas Johnny Depp kur isha adoleshente”, tha Kardashian për Daily Life Australian.

 “Mendoja se ai ishte shumë i nxehtë. Ai ishte i mrekullueshëm me atë sjelljen prej “çuni të keq”- veçanërisht kur ishte me Ëinona Ryder dhe më pas Kate Moss.”

 “Unë nuk shkova pas “djemve të këqij”, por sigurisht që isha e tërhequr fizikisht nga Johnny Depp.”

Kujtojmë që tashmë Kardashian tashmë është në një lidhje me aktorin e humorit Pete Davidson.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here