Princ Harry dhe Meghan Markle në prag të divorcit? Flasin burimet pranë çiftit

Sipas Woman’s Day Zelanda e Re , një burim i afërt me Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle zbuloi se mosmarrëveshjet dhe grindjet mes tyre janë përkeqësuar javët e fundit, ndaj ata kanë menduar të divorcohen.

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë pasur “shumë mosmarrëveshje në lidhje me projektet e tyre të ardhshme” , ndër të cilat është miniseriali Netflix apo edhe libri i kujtimeve të tij, të cilat do të publikohen më 10 janar.

Por duket se deklaratat e Meghan për jetën e saj dhe familjen mbretërore nuk i kanë pëlqyer shumë bashkëshortit të saj.

Harry i vjen keq për “zbulimin e tepërt” të Meghan:

Sipas burimit të brendshëm, Harry beson se Meghan “zbulon shumë” për ta dhe se edhe shumë nga gjërat që ajo ka thënë nuk janë të sakta.

“Ai thuhet se fajëson Meghan për daljen jashtë planit dhe për të treguar shumë të vërtetën e saj në dokumentarë, dhe se e vërteta e saj nuk është gjithmonë e vërteta .”

“Ata kanë punuar në këto projekte për vite dhe tani ekziston një rrezik që seriali i Netflix mund të shpërbëhet, ashtu si seriali i saj për fëmijë Pearl në fillim të këtij viti,” shtoi burimi i brendshëm.

“Dhe duke pasur parasysh se shtëpia e tyre në Kaliforni është hipotekuar, ata kanë nevojë për para,” përfundoi ai.

Dhe nuk është vetëm Harry që është mërzitur, por raportohet gjithashtu se Meghan do të ishte “lodhur” nga bashkëshorti i saj dhe mund të kërkonte një “plan daljeje” në një të ardhme jo shumë të largët.

Thashethemet, sipas ekspertit mbretëror Tom Boëer, po dalin nga Londra. ” Tani ka shumë në Londër që thonë se Meghan po lodhet nga Harry.” Ka spekulime se Dukesha e Sussex, do të negociojë me mbretin Charles III për të prishur martesën.

Por Bower pretendon se çifti është i gatshëm të qëndrojë i martuar për momentin, pasi qëllimi i tyre i përbashkët është të shkatërrojnë familjen mbretërore.

“Ata janë të detyruar nga plani i përbashkët i biznesit për të hedhur poshtë familjen mbretërore sa më shumë që të munden , duke promovuar markën Sussex,” tha Bower.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

“A ke në plan ndonjë bebe?”/ Donald Veshaj flet për herë të parë për djalin e Bora Zemanit: E kam një

Ashtu si pothuajse në çdo puntatë, Bora Zemani ka qenë e përsëri pranishme (edhe pse jo fizikisht), në puntatën e fundit të emisionit të...

Horoskopi i vjeshtës, ja shenjat që do të kenë ditë të mira

Sezoni i ri premton ndryshime të mëdha për disa nga shenjat e horoskopit. Për ata që duan të ndryshojnë rrënjësisht diçka në jetën e...

“The Simpsons”, parashikuan edhe satelitin shqiptar “Albania 1”

Seriali i animuar amerikan Simpsons, që përveç batutave komike, është i famshëm edhe për parashikimet për ngjarje të mëdha botërore. Por së fundmi duket se...

50 mijë euro për dy netë me Dafina Zeqirin?

Zëri nuk është e vetmja pikë e fortë e Dafina Zeqirit. Këngëtarja është një ndër artistet më të pëlqyera edhe për paraqitjen e saj. Zeqiri numëron...

Veshjet e përshtatshme për këtë verë nëse jeni bjonde

Keni flokë bjonde dhe nuk dini çfarë rroba të vishni për të qenë edhe më të shndritshme? Disa nuanca janë në gjendje të përmirësojnë...