Monika dhe Iliri vijojnë kunjat edhe pas përfundimit të Big Brother, çfarë ndodhi këtë herë

Monika Lubonja që pas daljes nga Big Brother është ndër banoret që më së shumti ka folur për marrëdhëniet jashtë dhe brenda lojës me ish-banorët e tjerë apo edhe për jetën e saj personale.

E ndërkohë që aktorja vazhdon jetën e saj dhe është goxha aktivë në rrjetet sociale së fundmi, ku nuk ngurojnë dhe bisedat virtuale që bën me ndjekësit e saj, ajo ka postuar së fundmi një video në ‘Tik Tok’ ku në sfond ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit dhe Tayna-s- ‘Bye Bye’. Teksa dëgjojmë: Bye Bye nëse më ke inat bye bye unë nuk kam faj”.

Duket se Monika dashur pa dashur me këtë frazë ka thumbuar dikë, ku me shumë mundësi mund t’i drejtohet balerinit Ilir Shaqirit më të cilin brenda shtëpisë nisën një raport shumë të ngushtë shoqëror që më pas u prish dhe dyshja nuk kanë ndalur së ironizuari njëri-tjetrin nëpër intervista pas daljes nga “BBVIP”

Madje sot ai ka  bërë një ripostim në Instastory ku shihen dy futbollistët e Real Madridit Rodrigo dhe Benzema gjatë festimit pasionant pas fitores me Chelsea. Mirëpo, fotoja është përshtatur dhe kthyer në një meme, ku fytyra e Benzema është zëvendësuar nga Iliri kurse në bluzën e Rodrigo shkruhet “Kuçedrat”.

 “Poo”- ka shkruar balerini krah postimit duke rënë dakord me autorin që ka bërë këtë foto. Nuk dihet se kë po ironizon Iliri dhe kush janë kuçedrat. Por, të paktën publikisht askush nuk ka bërë ndonjë deklaratë të fortë për të javët e fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Kush janë dy gazetarët që ‘rrëmbyen’ çmimin Nobel për paqen

Komiteti Nobel u jep çmimin e paqes 2021 gazetarëve nga Filipinet dhe Rusia për “përpjekjet për të mbrojtur lirinë e shprehjes”. Çmimi Nobel për paqen...

Tayna ka një dhuratë për Butrin Imerin dhe ndërpret koncertin

Ata që shpesh i shohim në videoklipe, po aq shpesh i ndeshim edhe nëpër koncerte së bashku. I tillë është edhe rasti i Butrint...

Rregullat e kafesë, oraret që duhen pirë dhe efektet

Ftesat e mbrëmjes në kafe nuk janë të pazakonta, edhe pse e dimë që nuk duhet të pimë në atë kohë. Përse? Për shkak se kafja...

Ja parashikimet e Nostradamusit për vitin e ri 2023

Nuk duhet të jesh shumë i mprehtë për të kuptuar se cilat profecitë që ka parashikuar Nostradamusi për vitin e ardhshëm: nuk janë lajme...

Monika dhe Iliri vijojnë kunjat edhe pas përfundimit të Big Brother, çfarë ndodhi këtë herë

Monika Lubonja që pas daljes nga Big Brother është ndër banoret që më së shumti ka folur për marrëdhëniet jashtë dhe brenda lojës me...