Jennifer Lopez në muaj mjalti, ndërsa foto e saj nudo bën xhiron e rradhës në Los Anxhelos

Ajo aktualisht po shijon muajin e mjaltit me bashkëshortin e ri dhe fëmijët e tyre në Paris.

Por të hënën prania e Jennifer Lopez u ndje në Los Anxhelos pasi një version tjetër i saj vodhi vëmendjen në formën e një billbordi 60 metra.

Një imazh promovues i yllit 53-vjeçar nudo u ngrit në Sunset Strip, duke reklamuar “boody blame” të saj të sapolançuar JLo Body.

Reklama që krijoi trafik shfaqte artisten pa asnjë rrobë teksa pozonte në një sfond të bardhë.

Bukuroshja e lindur në Bronx lançoi zyrtarisht produktin e ri në ditëlindjen e saj të 53-të, më 24 korrik, duke u futur në Instagram me një fushatë të re reklamuese.

Jennifer i befasoi fansat javën e kaluar kur zbuloi se ajo dhe Ben Affleck kishin fluturuar në Las Vegas për t’u martuar në një ceremoni intime.

Menjëherë pas kësaj, të sapomartuarit u nisën për në Francë, ku janë parë duke shijuar peizazhin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Në prag të martesës me Jennifer Lopez, ish partnerja e Ben Affleck flet për lidhjen e tyre

Sienna Miller ka zbuluar se kishin “zero kimi” me Ben Affleck në “Live By Night” të vitit 2016 Ylli i “Anatomy of a Scandal”...

Rama prezanton ministrat, 12 gra marrin post në kabinetin qeveritar

Qeveria e re e mandatit të tretë qeverisës të Partisë Socialiste, 2021-2025, e shpallur të enjten ,(02.09) nga kryeministri, Edi Rama mund të cilësohet...

Zbulohet letra e gruas që kërconte çiftin Beckham: Më keni borxh para, vajza është e imja

Të qenit personazh i njohur sjell edhe rreziqe, pasi ka fansa që kalojnë çdo kufi dhe madje thyejnë barrierat e privatësisë. Kështu ndodhi me David...

Seks i paharrueshëm? Ja 5 hapat që s’duhet të harroni

Jeta e shëndetshme seksuale është lidhur me funksionimin e mirë të zemrës, uljen e stresit, jetëgjatësinë dhe shumë përfitime të tjera. Të gjitha këto janë...

Ushqimet më të mira për shëndetin e dhëmbëve

Shëndeti i dhëmbëve varet shumë edhe nga ushqimi. Njerëzit që e teprojnë me të ëmblat me gjasë do të përballen me rënien e dhëmbëve. Ata...