Andresa shtatëzënë, sekretin ia zbulon telefonuesja live në “E Diela Shqiptare”

Andresa Ambrosio është prej vitesh pjesë e pandashme e të  dielës.

Bukuroshja braziliane është kumbarë e “Telebingo Shqiptare”, duke sjellë kësisoj gëzim në familjet shqiptare.

Vera nuk e ka gjetur vetëm Andresa-n, por me një bebe që rritet brenda saj.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ajo, teksa transmetohej “E diela shqiptare”.

Në puntatën e sotme, ajo u shfaq me një fustan të gjerë së fundmi, ku dukej qartazi barku i rrumbullakosur.

Madje, një telefonueee nuk ngurroi ta pyeste Andresa-n nëse është shtatzënë.

 “Zonja ka të drejtë”, i tha Andresa- Arditit.

Ky i fundit nxitoi ta përqafojë me shumë dashuri.

Kujtojmë se Andresa është në lidhje prej shumë vitesh me një djalë italian të quajtur Mirko.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Facebook publikon kërkimin: Instagram i dëmshëm për adoleshentët

Instagram nuk është i mirë për adoleshentët: ky është rezultati i një kërkimi të brendshëm nga Facebook, që zotëron platformën, i paraqitur në Wall...

Shqipëria ‘zgjohet’ nga tërmetet, 3 goditje pas mesnate

Pak orë pas mesnatës, vendi ynë është goditur nga 3 tërmete të njëpasnjëshme në veri. Tërmeti që është ndjerë më shumë, raportohet të ketë qenë...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...

Vetëm pak muaj pas lidhjes, Neymar tradhëton të dashurën

Sikur mos t’i mjaftonin telashet në fushën e blertë, mes formës jo të mirë fizike dhe dëshirës së PSG për ta larguar, Neymar po...

Zbulohen prezantuesit e Sanremo, pas Chiara Ferragnit edhe Gianni Morandi në skenën e madhe

Pas Chiara Ferragnit është zbuluar edhe një tjetër prezantues i ‘Sanremos’, i cili do të jetë përkrah Amadeus vitin e ardhshëm. Këngëtari i famshëm...