Andresa shtatëzënë, sekretin ia zbulon telefonuesja live në “E Diela Shqiptare”

Andresa Ambrosio është prej vitesh pjesë e pandashme e të  dielës.

Bukuroshja braziliane është kumbarë e “Telebingo Shqiptare”, duke sjellë kësisoj gëzim në familjet shqiptare.

Vera nuk e ka gjetur vetëm Andresa-n, por me një bebe që rritet brenda saj.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ajo, teksa transmetohej “E diela shqiptare”.

Në puntatën e sotme, ajo u shfaq me një fustan të gjerë së fundmi, ku dukej qartazi barku i rrumbullakosur.

Madje, një telefonueee nuk ngurroi ta pyeste Andresa-n nëse është shtatzënë.

 “Zonja ka të drejtë”, i tha Andresa- Arditit.

Ky i fundit nxitoi ta përqafojë me shumë dashuri.

Kujtojmë se Andresa është në lidhje prej shumë vitesh me një djalë italian të quajtur Mirko.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Einxhel dhe Dagz prindër për herë të parë, moderatorja në javën e 16-të të shtatzënisë

Prezantuesja Einxhel Shkira është në pritje të ëmbël. Prive shkruan se burime pranë moderatores, kanë konfirmuar lajmin. Shkira dhe partneri i saj Dj Dagz...

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Kanye West

Çizmet e Mozzik në “Alba Festival” në Zvicër janë një nga detajet që morën më shumë vëmendje. Reperi u shfaq me një T-shirt të...

Ron ‘tradhëton’ Semin me Dafinën dhe fansat shpërthyen në komente

Këngëtarët Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti janë përfolur gjatë në mediat rozë për një romancë mes tyre.Teksa nuk ka asnjë reagim publik nga ana...

Kush janë dy gazetarët që ‘rrëmbyen’ çmimin Nobel për paqen

Komiteti Nobel u jep çmimin e paqes 2021 gazetarëve nga Filipinet dhe Rusia për “përpjekjet për të mbrojtur lirinë e shprehjes”. Çmimi Nobel për paqen...

Blerim Destani rikthehet në Tiranë dhe flet për dasmën e tij

Blerim Destani është rikthyer pas 4 vitesh në Shqipëri, por për një projekt. Ai po xhiron në vendin tonë filmin e ri me titull...