Partneri i Rita Orës pozon duke bërë simbolin e shqiponjës dykrenare me duar

Rita Ora, dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, shkëlqyen me paraqitjen e tyre në tapetin e kuq të ‘Met Gala 2023’.

Ylli me origjinë shqiptare dukej mahnitëse dhe goxha sensuale e veshur me një fustan të zi me disa pjesë transparente ku nxirrte në pah shumë pjesë intime të saj.

Por goxha elegant dukej dhe partneri i saj, i cili kishte veshur një setër të madhe të gjatë deri te këmbët, në ngjyrë të hirtë të materialit saten, të cilën e kishte kombinuar me një palë pantallona të bardha dhe një varëse  të gjatë me perla të bardha.

Çifti kanë ndarë së fundmi disa nga fotot që kanë shkrepur gjatë mbrëmjes së eventit madhështor të modës. Mirëpo duket se origjina e partneres së tij i ka hyrë në zemër Taikës pasi në mesin e shumë fotografive u pa se në njëriën prej tyre, regjisori i filmit “Thor”, ka bërë simbolin e shqiponjës dykrenare me duar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Kush janë dy vëllezërit shqiptarë që mahnitën jurinë e “America’s Got Talent”

Emri i Shqipërisë vazhdon të lakohet edhe përtej oqeanit.Këtë herë kanë qenë dy vëllezë shqiptarë të cilët kanë performuar në skenën e “America’s Got...

Humbi betejën me kancerin, ja mesazhet kurajuese që jepte Vjosa Osmani pak kohë më parë

Vjosa Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme (23 qershor) në spitalin University College Hospital në Londër, pas një beteje disamujore me kancerin...

Jennifer Lopez bën histori me veshjen e Dolce & Gabbana, por ka diçka që nuk shkon!

Jennifer Lopez dukej një perëndeshë e vërtetë teksa arrinte në shfaqjen e modës së mbajtur nga Dolce & Gabbana. Pasarela u mbajt në Venecia...

Sandalet me pak takë, trendi i kësaj vere

Sandalet me takë të vogël janë komoditeti dhe bukuria e kësaj vere. Komoditeti nuk ka qenë kurrë më në modë se këtë sezon, pasi...

Vrasja e Caroline, flet nëna e autorit: Marrëdhëniet me familjen e viktimës dhe lidhja me mbesën

Së fundmi në mediat greke është publikuar rrëfimi i nënës së Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçari që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç. Nëna e...