Çfarë i ka bërë bashkë Mozzik dhe Era Istrefin?

Dy këngëtarët më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefi u përfolën për pjesëmarrjen e disa javëve më parë bashkë në një club të Prishtinës.

Dyshja u vunë re në koncertin e DaBaby nga fansat pas publikimit të disa fotove të tyre.

Po si duket pjesëmarrja e tyre nuk ka qenë e rastësishme.

Dyshja do vijë me një bashkëpunim dhe lajmi është bërë i ditur nga vetë ata pasi kanë publikuar një foto në rrjetet sociale.

Edhe pse nuk ka asnjë detaj në lidhje me këngën dyshja ka pyetur fansat nëse janë gati të ngrenë volumin duke na treguar se bashkëpunimi mes tyre po vjen.

Kujtojmë se Era ka dhënë një ndër intervista e saja të rralla në “Më lër të flas”, ku foli për jetën dhe karrierën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nga Ivanka Trump, tek Presidenti i PSG, kush ishin VIP-at që vizituan Shqipërinë këtë verë

Eksperti i turizmit, Auron Tare, publikoi në emisionin ‘Opinion’ disa foto të Ivanka Trump gjatë pushimeve në Shqipëri. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti Jared Kushner dhe...

Dashuria në distancë, si të mbani gjallë pasionin mes çiftit

Edhe pse shumë kilometra larg nga njëri-tjetri, përsëri lidhja mund të jetë intriguese: ja disa sugjerime të vogla për të pasur takime me nivel...

Ushqimet më të mira për shëndetin e dhëmbëve

Shëndeti i dhëmbëve varet shumë edhe nga ushqimi. Njerëzit që e teprojnë me të ëmblat me gjasë do të përballen me rënien e dhëmbëve. Ata...

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në një shëtitje romantike në ‘Beverly Hills’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fotografuan në një tjetër dalje së bashku nëpër rrugët e LA. Çifti u fotografuan teksa hynin në një dyqan...

Vera e nxehtë, Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve në Romë

Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve për t’i ndihmuar ata të “freskoheshin” gjatë asaj që ka qenë një nga verat më të...