Luizi tregon emrin e banorit që ka frikë të përballet në finale

Shpesh herë Luiz Ejlli ka thënë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri se ai e ka frikë përballjen më një vajzë në finale, për këtë arsye gjithmonë thonte se do të donte të përballej me Krist Aliajn, apo me ndonjë djalë tjetër.about:blank

Për këtë çështje, ai u pyet edhe nga ish-finalistët e edicionit të kaluar. Luizi tha se ai me qejf do të donte të përballej me Efin, por do jetë “kokë më kokë” me Dean, duke qenë se kjo e fundit ka bërë lojë të fortë.

Mënyra ironike se si u shpreh Luizi bëri që Efi të qeshte. Banorët folën edhe për popullaritetin që mund të kenë jashtë shtëpisë.

Luizi tha se kur hyri nuk kishte një adresë Instagrami dhe krahasuar me pjesën tjetër të banorëve, ishte në pikën zero.

Kristi tha se ai hyri në shtëpi me 11 mijë ndjekës, ndërsa Donaldi duke folur me batuta i tha atij se ka fituar shumë folloëers në “Instagram”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Tendencat e grimit për vjeshtën

Vjeshta duket sikur është koha perfekte për të eksperimentuar me grimin. Pas një vere shumë të nxehtë, duke përdorur sa më shumë krem mbrojtës...

OKB: Gjatë 2019-2020 gratë humbën 54 milionë vende pune

Në nivel global, gratë humbën 54 milionë vende pune gjatë viteve 2019-2020, sipas organizmit të Kombeve të Bashkuara ”UN Women”.Ato preken në mënyrë disproporcionale...

Butrint Imeri në një romancë të re? Kush është 22-vjeçarja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është një ndër artistët më të komentuar dhe më të pëlqyer nga publiku. Artisti i cili shpesh herë di si...

“E keni zgjedhur veshjen tuaj të Shën Valentinit?”, Heidi Klum pozon me të brendshme dhe jep ide ‘hot’ për ditën e të dashuruarve

Heidi Klum po kujton ditët e lavdisë së Victoria’s Secret dhe kohët e fundit nuk ndalet së postuari foto nudo në Instagram duke treguar...

Gratë më të mira sipas zodiakut

Dihet se çdo shenjë e zodiakut ka anët e mira dhe të këqija. Sigurisht, gjithçka përfundimisht varet nga personi, por disa tipare janë “të...