Jennifer Lopez tregon marrëdhënien e Ben Affleck me fëmijët e saj: Ai është baba i mrekullueshëm!

Jennifer Lopez ka folur për marrëdhënien e fëmijëve të saj Emme dhe Max me aktorin Ben Affleck.

Aktorja dhe këngëtarja e famshme u shpreh se bashkëshorti i saj është një baba i mrekullueshëm.

Ajo u shpreh se dy fëmijët e saj Emme Maribel Muniz dhe Max Muniz, që i ka me ish-burrin Marc Anthony, e duan shumë Ben Affleck.

“Ai është një baba dhe figurë e mrekullueshme, e mrekullueshme për ta. Ai ka tre fëmijët e tij të mrekullueshëm dhe pastaj jemi ne, është fantastik. Ata e vlerësojnë atë dhe po ashtu edhe unë”, tregoi JLo.

Ndërkohë aktori ka qenë i martuar me parë me yllin e Hollywood, Jennifer Garner dhe kanë tre fëmijë së bashku, vajzat Violet Anne dhe Seraphina Rose Elizabeth, si edhe djalin Samuel Garner.

Çifti u fejuan në nëntor 2002, por u ndanë në në janar 2004, për tu ribashkuar pas 17 vitesh.

Jennifer dhe Ben rindezën romancën e tyre në prill 2021 dhe më pas njoftuan fejesën pas një viti lidhjeje në prill 2022.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Përse rrjeti po e krahason partneren e Gerard Pique me gruan e Mbretit Charles?

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë krahasuar së fundmi partneren e Gerard Pique , Clara Chia , dhe bashkëshortes së Mbretit Charles, Camilla Parker-Bowles. Në këtë...

Merkel në Tiranë, ja ‘incidentet’ që e shoqëruan

Teksa e gjithë vëmendja e mediave u përqendrua te vizita e kancelares Angela Merkel në Tiranë dhe takimi i saj me kryeministrin Edi Rama,...

A do kthehen 3 nga Maldivet? Përgjigjja e Luizit na habiti të gjithëve

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” teksa ndodhej në ‘afterparty’-n, ku...

50 mijë euro për dy netë me Dafina Zeqirin?

Zëri nuk është e vetmja pikë e fortë e Dafina Zeqirit. Këngëtarja është një ndër artistet më të pëlqyera edhe për paraqitjen e saj. Zeqiri numëron...

Çfarë ndodhi me Pete Davidson, Kim Kardashian pranon hapur pëlqimin e saj për Johnny Depp     

Kim Kardashian është një nga njerëzit më me ndikim në ditët e sotme, por edhe asaj ia kishte vjedhur zemrën Johnny Depp në rininë...