Kim Kardashian e maskuar në ‘Met Gala’, a e njohu e motra?!

Met Gala është padyshim një nga eventet më të spikatura në botë. Por më shumë sesa gjithçka ajo është një ‘luftë’ në tapetin e kuq. Si çdo vit, VIP-at kanë parakaluar në tapet, duke pasqyruar veshjet e tyre, që duhet thënë edhe këtë viti ishin ‘wow’.

Por veç glam dhe shkëlqimit që çdo njëra kishte, padyshim që këtë vit spikati Kim Kardashian. Jemi mësuar ta shikojmë sensual dhe ektravagante, por këtë herë më shumë sesa gjithçka Kim ishte e çuditshme. E veshur me “Balenciaga”, por totalisht e mbuluar, Kim vështirë të njihej. Vallë e njohu motra e saj, Kendall?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

5 shenja që tregojnë se jeni vërtet të uritur

18 orë përpara Shumë shpesh hamë nga mërzia ose lodhja, ndonjëherë vetëm për grykësi. Si të njohim simptomat e urisë nga e gjithë kjo? Ka...

Beatrix publikon këngën dedikuar Donaldit, por të gjithëve i mbeti mendja tek çmimi i veshjes

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është në qendër të mediave rozë prej ditës së martë, kur publikoi këngën e saj më të re me...

Veshjet e përshtatshme për këtë verë nëse jeni bjonde

Keni flokë bjonde dhe nuk dini çfarë rroba të vishni për të qenë edhe më të shndritshme? Disa nuanca janë në gjendje të përmirësojnë...

Blerim Destani rikthehet në Tiranë dhe flet për dasmën e tij

Blerim Destani është rikthyer pas 4 vitesh në Shqipëri, por për një projekt. Ai po xhiron në vendin tonë filmin e ri me titull...

“A ke në plan ndonjë bebe?”/ Donald Veshaj flet për herë të parë për djalin e Bora Zemanit: E kam një

Ashtu si pothuajse në çdo puntatë, Bora Zemani ka qenë e përsëri pranishme (edhe pse jo fizikisht), në puntatën e fundit të emisionit të...