Kim Kardashian e maskuar në ‘Met Gala’, a e njohu e motra?!

0
154

Met Gala është padyshim një nga eventet më të spikatura në botë. Por më shumë sesa gjithçka ajo është një ‘luftë’ në tapetin e kuq. Si çdo vit, VIP-at kanë parakaluar në tapet, duke pasqyruar veshjet e tyre, që duhet thënë edhe këtë viti ishin ‘wow’.

Por veç glam dhe shkëlqimit që çdo njëra kishte, padyshim që këtë vit spikati Kim Kardashian. Jemi mësuar ta shikojmë sensual dhe ektravagante, por këtë herë më shumë sesa gjithçka Kim ishte e çuditshme. E veshur me “Balenciaga”, por totalisht e mbuluar, Kim vështirë të njihej. Vallë e njohu motra e saj, Kendall?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here