Jennifer Lawrence tërheq vëmendjen me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Kanë

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence ka tërhequr vëmedjen e të gjithë të pranishmëve me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në kanë gjatë premierës së filmit ku ajo luan “Anatomy of a Fall”.

Ylli e cila së fundmi u bë nënë për herë të parë, bëri një paraqitje mahnitëse me një fustan të madh ngjyrë të kuqe të markës ‘Cristian Dior’. Mirëpo ajo çka që tërhoqi vëmendjen ishin shapkat me gisht ngjyrë të zeza në tapetin e kuq që aktorja kishte zgjedhur të vishte.

E mesa duket në vend që të vishte një palë këpucë me taka, ajo zgjodhi diçka më praktike siç janë shapkat me gisht për të zbritur shkallët e tapetit të kuq.

Gjithashtu dhe fituesja e dy çmimeve “Oscar” Cate Blanchett është solidarizuar së fundmi me gratë e Iranit duke u paraqitur zbathur në evëntin madhështor.

Gjatë festës së organizuar nga Variety dhe Golden Globes, aktorja i shfaq pa këpucë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Zbulohen prezantuesit e Sanremo, pas Chiara Ferragnit edhe Gianni Morandi në skenën e madhe

Pas Chiara Ferragnit është zbuluar edhe një tjetër prezantues i ‘Sanremos’, i cili do të jetë përkrah Amadeus vitin e ardhshëm. Këngëtari i famshëm...

Këto janë rrobat e banjës që ju duhen patjetër nëse doni të mbuloni këtë ‘defekt’ të trupit

Rrobat e banjës njëpjesëshe ndonjëherë krijojnë një iluzion të gabuar, duke e bërë siluetën tuaj të duket më e shkurtër. Mirëpo, meqenëse rrobat e banjës...

24 vjet nga vdekja e Lady Dianës, dyshimet për atentat dhe prapaskenat e aksidentit në Paris

Sot shënohen 24 vite nga dita kur Princeshë Diana ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Më 31 gusht 1997, disa paparacë ishin...

Pijet dhe ushqimet që duhet të hiqni dorë gjatë ditëve të nxehta

Shumë njerëz i konsumojnë këto pije dhe ushqime në sasi të mëdha, duke bërë një gabim të madh. Kur temperaturat tejkalojnë 35 gradë Celsius, vapa...

Sot “Dita pa makina”, ja rrugët e bllokuara

Në kuadër të “Javës Europiane të Lëvizshmërisë”, Bashkia e Tiranës rikthen sot nismën “Dita pa Makina”, e cila synon ndërgjegjësimin e qytetarëve që të...