Detajet e dasmës dhe vizitat me Kiarën, çfarë do të bëjë Luizi pas 6 majit

0
58

Gjatë një bisede mes Kristit, Luizi ka zbuluar se ccfarë do të bëj pas datës 6 maj, sapo të dalë nga shtëpia e Big Brother Vip.about:blank

Këngëtari u shpreh se sapo të dalë do takoi Kiarën, më pas do takoi dy gra që i kanë thënë atij se nëse futet në Big Brother do dali fitues.

Ai shtoi se pas kësaj, do marrë makinën dhe do niset direkt në Shkodër dhe do vizitojë varrin e të atit. Duke biseduar me Efin dhe Kristin, ai tha se më pas do takoi mamanë e tij që po e pret në Shkodër dhe se bashkë do vijnë në Tiranë.

https://04aff2389df4eebb88f85be91b69430f.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Luizi nuk la pa përmendur edhe planet për dasmën e tij me Kiarën. Ai madje, po fliste edhe për ndarjen e tavolinave, duke i thënë Kristit se do e ulë atë me Armaldon, Evën, Ermionën, Gentin dhe Ronaldon në tavolinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here