Ylli Shehu nderohet me çmimin prestigjoz në Britani

Të rinjtë e politikës kanë ditur sesi të shndërrohen në shembuj frymëzues edhe ndërkombëtarisht. Shembulli më i mirë për këtë që themi është pikërisht ish-deputeti, Ylli Shehu. Si një emër mjaft i spikatur në arenën politike në vendin tonë, duket se Shehu është nderuar me një çmim ndërkombëtar në Angli.

Deputetja e Mbretërisë së Bashkuar, Hon Valerie Vaz e ka ftuar për të marrë çmimin “Political & Public Life Awards”. Një çmim ky sa prestigjoz, aq edhe me peshë në sferën politike. Ylli Shehu ka falenderuar të gjithë ata që i bënë të mundur vlerësimin e tij me këtë çmim, duke premtuar se do të mbajë të njëjtin angazhim dhe frymë pozitive, jo vetëm në politikë, por në çdo sferë të jetës së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Astrologia e njohur zbulon parashikimet për katër finalistët e “Bigbrother VIP”, ja cili është fituesi i çmimi të madh

Astrologia e njohur Meri Gjini ka zbuluar detaje rreth katër finalistëve të “Big Brother VIP”, Luizit, Efit, Kristit dhe Dea Mishelit. Në bazë të datave...

Ndarje, probleme me ligjin, ja shenjat që duhet të kenë kujdes

Dashi Do jeni shume te ashper sot ne lidhje me ndjenjen tuaj duke u futur ne çdo detaj dhe se fundmi nuk do merreni me...

Nga Ivanka Trump, tek Presidenti i PSG, kush ishin VIP-at që vizituan Shqipërinë këtë verë

Eksperti i turizmit, Auron Tare, publikoi në emisionin ‘Opinion’ disa foto të Ivanka Trump gjatë pushimeve në Shqipëri. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti Jared Kushner dhe...

Facebook publikon kërkimin: Instagram i dëmshëm për adoleshentët

Instagram nuk është i mirë për adoleshentët: ky është rezultati i një kërkimi të brendshëm nga Facebook, që zotëron platformën, i paraqitur në Wall...

Këngëtari shqiptar flet pas operacionit të vështirë në zemër

Vitet e fundit nuk është shumë aktiv në muzikë, ndonëse mbetet një emër i pëlqyer nga publiku. Po flasim për Berkan Beka, i cili së...