Bebe Rexha nuk i kursen puthjet e nxehta me partnerin

Bebe Rexha prej dy vitesh tashmë është në një lidhje Keyan Safyarin.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe producenti i njohur po e shijojnë këtë romancë në fshetësi të plotë. Ylli i muzikës është treguar hermetike me ketë lidhje duke ndarë rrallëherë momente me partnerin e saj. Mirëpo, së fundmi duket se Bebe ka dashur që e gjithë bota të shikojë disa “çaste intime” të saj me Keyan në kuvertën e një jahti.

Në një video të postuar në Instastory, 31-vjeçarja shihet duke shijuar një mbrëmje fishekzjarrësh nën shoqërinë e të dashurit të saj. Në një moment, ato shkëmbejnë edhe një puthje pasionante në buzë.

Nga ana tjetër ktë vit Rexha ka qenë pasive me projektet muzikore, duke “korrur” sukseset e albumit të saj “Better Mistakes”. Mirëpo, më herët ajo u premtoi fansave që së shpejti do të vijë me diçka të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Merkel në Tiranë, ja ‘incidentet’ që e shoqëruan

Teksa e gjithë vëmendja e mediave u përqendrua te vizita e kancelares Angela Merkel në Tiranë dhe takimi i saj me kryeministrin Edi Rama,...

Bora Zemani konfirmon rikthimin në “Për’puthen”

Bora Zemani ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatore e “Për’puthen”. Gjatë mbylljes së spektaklit  “Dancing With The Stars”, prezantuesja i njoftoi të...

Pijet dhe ushqimet që duhet të hiqni dorë gjatë ditëve të nxehta

Shumë njerëz i konsumojnë këto pije dhe ushqime në sasi të mëdha, duke bërë një gabim të madh. Kur temperaturat tejkalojnë 35 gradë Celsius, vapa...

Konflikte në kufi pas vendosjes së reciprocitetit nga Kosova, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme

Nata e dytë e protestës në Jarinjë ka kaluar e qetë dhe pa ndonjë incident. Mediat e Kosovës shkruajnë se numri i protestuesve serbë...

Deklarata e ashpra për Ledion Liçon, pendohet Noizy: Jam nxituar, isha i vogël

Reperi Rigels Rajku i njohur si Noizy, është rikthyer në Top Channel pas disa vitesh ku pati dhe një përplasje të fortë me organizatorët. Artisti...