Jennifer Affleck zhgënjeu ndjekësit, “Ajo është brand”

Martesa e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u bë faqja e parë e medieve rozë në të gjithë botën.

Duke folur për të gjitha detajet, njëri prej tyre është komentuar gjatë.Fakti që këngëtarja ka ndërruar mbiemrin dhe tani është zonja Affleck.

Në mes komentesh është edhe ai i prezantueses televizive Shelly Horton e cila nuk është aspak dakord. “Kjo është martesa e saj e katërt, ajo duhet të mësojë të mos ndryshojë emrin e saj. Ju e dini që ndonjëherë nuk funksionon. Mendoj se është çmenduri që njerëzit ndryshojnë emrin e tyre. Gratë nuk kanë nevojë të heqin dorë nga identiteti i tyre vetëm sepse martohen. Ajo nga kushdo duhet ta dijë këtë. Ajo është një markë”, ka thënë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Bora Zemani konfirmon rikthimin në “Për’puthen”

Bora Zemani ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatore e “Për’puthen”. Gjatë mbylljes së spektaklit  “Dancing With The Stars”, prezantuesja i njoftoi të...

Detaje nga dasma tre ditore që po planifikojnë Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po përgatiten të festojnë martesën e tyre të ëndrrave një muaj pasi u martuan në Las Vegas . Çifti pritet të zhvillojë...

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Kanye West

Çizmet e Mozzik në “Alba Festival” në Zvicër janë një nga detajet që morën më shumë vëmendje. Reperi u shfaq me një T-shirt të...

Enca nuk i kursen thumbat për kolegët: Më mirë bëj pushime, sesa të blej klikime

Enca është një nga personazhet më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Këngëtarja kohët e fundit e ka lënë me një anë muzikën dhe “po shijon”...

Deputetja befason me veshjen e guximshme

Kur vjen puna te stili i të veshurit ajo befason gjithmonë. Deputetja e Kosovës njëkohësisht edhe aktorja, Adriana Matoshi ka tërhequr vëmendje sërish, këtë...