Jennifer Affleck zhgënjeu ndjekësit, “Ajo është brand”

Martesa e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u bë faqja e parë e medieve rozë në të gjithë botën.

Duke folur për të gjitha detajet, njëri prej tyre është komentuar gjatë.Fakti që këngëtarja ka ndërruar mbiemrin dhe tani është zonja Affleck.

Në mes komentesh është edhe ai i prezantueses televizive Shelly Horton e cila nuk është aspak dakord. “Kjo është martesa e saj e katërt, ajo duhet të mësojë të mos ndryshojë emrin e saj. Ju e dini që ndonjëherë nuk funksionon. Mendoj se është çmenduri që njerëzit ndryshojnë emrin e tyre. Gratë nuk kanë nevojë të heqin dorë nga identiteti i tyre vetëm sepse martohen. Ajo nga kushdo duhet ta dijë këtë. Ajo është një markë”, ka thënë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Vrasja e Caroline, flet nëna e autorit: Marrëdhëniet me familjen e viktimës dhe lidhja me mbesën

Së fundmi në mediat greke është publikuar rrëfimi i nënës së Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçari që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç. Nëna e...

Kush janë dy gazetarët që ‘rrëmbyen’ çmimin Nobel për paqen

Komiteti Nobel u jep çmimin e paqes 2021 gazetarëve nga Filipinet dhe Rusia për “përpjekjet për të mbrojtur lirinë e shprehjes”. Çmimi Nobel për paqen...

Veshjet e përshtatshme për këtë verë nëse jeni bjonde

Keni flokë bjonde dhe nuk dini çfarë rroba të vishni për të qenë edhe më të shndritshme? Disa nuanca janë në gjendje të përmirësojnë...

Adelina Ismailin dhe dy motrat e saj me polici në Gjykatë, çfarë ka ndodhur

Gjykata Themelore në Prishtinë do të kërkojë nga Policia e Kosovës që dëshmitaret Adelina, Zanfina dhe Ema Ismaili, të sjellen me shoqërim në seancën...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...