Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të shtatzënisë së Einxhel Shkirës

Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta (Dj Dagz) arritën ta surprizonin Ilir Shaqirin!

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ndër kritikët më të mëdhenj të marrëdhënies së moderatores me Dj ishte balerini.

Ai shprehej se Einxhel gjithë këtë e bënte për vëmendje, dhe se nuk do të zgjasnin shumë. Mirëpo, ja ku jemi Dagzi dhe Einxhel do të bëhen prindër.

Pas konfirmimit të këtij lajmi nga Shkira, nuk ka munguar edhe një reagim i Ilir Shaqirit.

“I tejkaluat parashikimet. Bravo ju qoftë,”- shkruan fituesi i Big Brother Vip në seksionin e komenteve të videos së Einxhel.

Më herët edhe Beatrix Ramosaj e ka uruar Dagzin dhe Einxhel.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë,”-shkruante këngëtarja në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

‘Më kërcënuan te dera e Topit’, Kiara i përgjigjet deklaratës së rëndë të Teas

Mbrëmjen e sotme Tea Trifoni bëri një deklaratë të fortë në "Më lër të flas". Ajo pretendon se Kiara dhe kunati i saj, i cili është...

Bebe Rexha nuk i kursen puthjet e nxehta me partnerin

Bebe Rexha prej dy vitesh tashmë është në një lidhje Keyan Safyarin. Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe producenti i njohur po e shijojnë këtë romancë...

Eurovision 2023: Kush ka më shumë shanse për të fituar?

13:55, 11/05/20 Eurovision Song Contest ka filluar dhe sot, 11 maj, do të mbahet nata e dytë gjysmëfinale, ku do të performojnë edhe përfaqësuesit e Shqipërisë...

Të gjitha karakteristikat e shenjës së Luanit

Të lindurit nën shenjën e Luanit janë njerëz që të gjithë duhet t’i kenë të afërt në jetë. Dhe ka 10 karakteristika që e...

Kate Middleton e acaruar me Meghan Markle: Ajo është e fiksuar pas parave

Sado që Princi Harry dhe Meghan Markle pretendojnë se duan paqen dhe privatësinë e tyre, ata nuk mund ta largojnë veten nga shtypi. Sherri...