Pjesë e Big Brother? Reagon për herë të parë Ardian Bujupi

Këngëtari Ardian Bujupi ka reaguar për herë të parë pasi prej kohësh tashmë emri i tij po përflitet si banor i ardhshëm i formatit “Big Brother Vip”.

Artisti ka publikuar në Instastory një foto të lajmit që qarkulloi gjatë ditës së djeshme, duke e pasuar me një tjetër story ku shkruan: “Fake (fallco)”

Dyshimet se këngëtari do të bëhej pjesë e Big Brother Vip Kosova, nisën me një foto që ai publikoi disa kohë më parë. Postimin ai e shoqëroi me fjalët “Big Brother” duke lënë vend për dyshime se mund të jetë pjesë e formatit.

Kujtojmë se edhe artisti i njohur Genc Salihu ka reaguar pas lajmeve se do të bëhet pjesë e formatit “Big Brother Vip Kosova.” Ai ka hedhur poshtë spekulimet duke thënë se do të jetë vetëm pjesë e stafit të Klan Kosova, ku do të transmetohet reality shoë.

 “Punoj në Klan, jam pjesë e stafit por nuk do të jem brenda shtëpisë së Big Brother”, ka thënë Salihu.

Ndërkohë është zbuluar se programi i është besuar moderatorit të njohur Alaudin Hamiti i cili është zgjedhur prezantuesi i këtij edicioni të parë të “Big Brother VIP Kosova”. Lajmi u konfirmua nga vetë ai nëpërmjet në postimi në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Konflikte në kufi pas vendosjes së reciprocitetit nga Kosova, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme

Nata e dytë e protestës në Jarinjë ka kaluar e qetë dhe pa ndonjë incident. Mediat e Kosovës shkruajnë se numri i protestuesve serbë...

Beatrix publikon këngën dedikuar Donaldit, por të gjithëve i mbeti mendja tek çmimi i veshjes

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është në qendër të mediave rozë prej ditës së martë, kur publikoi këngën e saj më të re me...

Ana Gjini pas ndarjes nga Bruno nis një romancë të re

Pas ndarjes nga Bruno Shemsho, ish-konkurrentja e ‘Për’puhen’, Ana Gjini duket se ka nisur një romancë të re. Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Ana ka...

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana shtatzanë për herë të dytë?

Ish-partnerja e repreti Mozzik, Loredana, ka trazuar sërish rrjetin. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shihet një atlete bebi dhe krahas...

Pjesë e Big Brother? Reagon për herë të parë Ardian Bujupi

Këngëtari Ardian Bujupi ka reaguar për herë të parë pasi prej kohësh tashmë emri i tij po përflitet si banor i ardhshëm i formatit...