Nga Ivanka Trump, tek Presidenti i PSG, kush ishin VIP-at që vizituan Shqipërinë këtë verë

Eksperti i turizmit, Auron Tare, publikoi në emisionin ‘Opinion’ disa foto të Ivanka Trump gjatë pushimeve në Shqipëri.

Ajo shoqërohej nga bashkëshorti Jared Kushner dhe disa persona të tjerë. Tare pohoi se grupi qëndroi në Shqipëri rreth 6 ditë. Ata shëtitën në zona të ndryshme të vendit, ndërsa për të fjetur preferuan jahtin e tyre.

Pjese e grupit ka qenë dhe miliarderi Naser al Khelaifi, presidenti i Paris Saint Germain. Opinion.al mëson madje se pikërisht teksa qëndronte në Shqipëri, Al Khelaifi ka mësuar se ka ardhur në jetë djali që ai dhe bashkëshortja prisnin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dritëhijet e Angela Merkel, gruaja që shpëtoi Europën nga rrënimi

Revista amerikane “Forbes” e ka paraqitur si “Gruaja më e fuqishme në botë”. Nuk e ka krejtësisht gabim. Angela Dorothea Merkel drejton nga viti...

Konfirmohet/ Rita Ora koncert në Tiranë, ja detajet e para

Artistja kosovare Rita Ora, do të mbaj koncert në Tiranë.Koncerti do të mbahet në sheshin “Skënderbej” në kuadër të “Tirana European Youth Capital 2022”,...

Sandalet me pak takë, trendi i kësaj vere

Sandalet me takë të vogël janë komoditeti dhe bukuria e kësaj vere. Komoditeti nuk ka qenë kurrë më në modë se këtë sezon, pasi...

Kujdes! Nëse i përkisni këtyre 3 shenjave, mund të përjetoni një ndarje dramatike

Muaji i ri që ka hyrë sipas yjeve do të ketë disa sfida dhe disa shenja të Horoskopit do ta kenë të vështirë dhe...

Kim Kardashian e maskuar në ‘Met Gala’, a e njohu e motra?!

Met Gala është padyshim një nga eventet më të spikatura në botë. Por më shumë sesa gjithçka ajo është një ‘luftë’ në tapetin e...