E thumboi sërish në këngën e saj të fundit, mos vallë Pique i ‘përgjigjet’ Shakirës me veprimin e tij?

Këngëtarja e njohur Shakira publikoi në fillim të kësaj jave këngën e saj të re ‘Acrostico’ ku i ka befasuar të gjithë me një këngë shumë prekëse dhe emocionale në të cilën shpreh disa nga vështirësitë që ka kaluar gjatë muajve të fundit pas divorcit të bujshëm me Gerard Pique.

Artistja është kritikuar nga disa për prezencën e fëmijëve të saj në videoklip, të cilët ndërhyjnë në tekst dhe ajo hedh disa thumbime për ndarjen e saj nga ish-futbollisti.

Në video shfaqen edhe Milani edhe Sasha dhe shumë e kanë pyetur veten se si e ka përballuar Pique këtë situatë.

Thashethemet thonë se ai nuk është lajmëruar aspak për këtë gjë, megjithëse është e paqartë nëse kjo është e vërtetë apo jo. E shumë prej fansave po prisnin për një përgjigje nga ish-futbollisti i Barcelonës.

Dhe duket se kështu ndodhi, në mënyrë indirekte Pique ka reaguar duke publikuar një foto me partneren e tij Clara Chia në Instagram.

Disa prej fansave shprehen që e shohin këtë si një përgjigje ‘delikate’ të ish-futbollistit, ndërsa shumë të tjerë konsiderojnë se nuk ka të bëjë me asgjë, se është një rastësi dhe se pa u zgjatur ka dashur të ndajë një foto të atë dhe partneren e tij aktuale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Mëngjes i gabuar! Ja çfarë duhet të shmangi në vaktin tuaj të parë

Kur të jeni përpara pasqyrës duke vrarë mendjen si u shëndoshët kaq shpejt, kujtohuni çfarë keni ngrënë në mëngjes.Ekzistojnë 5 lloje ushqimesh të cilat...

Nga Ivanka Trump, tek Presidenti i PSG, kush ishin VIP-at që vizituan Shqipërinë këtë verë

Eksperti i turizmit, Auron Tare, publikoi në emisionin ‘Opinion’ disa foto të Ivanka Trump gjatë pushimeve në Shqipëri. Ajo shoqërohej nga bashkëshorti Jared Kushner dhe...

Vrasja e Caroline, flet nëna e autorit: Marrëdhëniet me familjen e viktimës dhe lidhja me mbesën

Së fundmi në mediat greke është publikuar rrëfimi i nënës së Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçari që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç. Nëna e...

Autobiografia e princ Harry pritet të trondisë sërish familjen mbretërore: Sekretet që pritet të zbulojë

Libri i ri autobiografik i Princ Harry do t’i shkaktojë familjes mbretërore shumë shqetësime, sipas burimeve të shumta. Libri i Dukës së Sussex-it prej 20...

Nis sot Met Gala 2023, nga tema e përzgjedhur tek parakalimi në tapetin e kuq, gjithçka që duhet të dini

Si një nga ngjarjet më të mëdha në kalendarin e modës, Met Gala 2023 shënon hapjen e ekspozitës së stilit të Institutit të Kostumeve...