Këngëtarja shpërthen në lot në mes të skenës

Loredana Zefi nuk e ka mbajtur veten në daljen e saj të fundit. Reperja ka shpërthyer në të qara gjatë koncertit për arsye që ende nuk dihen.

Në rrjetet sociale janë shpërndarë video ku Loredana shihet në tokë duke qarë e më pas dikush i çon një shami të fshijë lotët. Ajo duket shumë e emocionuar dhe ndoshta ka qenë pritja e publikut dhe dashuria që e kanë emocionuar.

Gjithsesi nga vet ajo nuk ka patur asnjë reagim lidhur me këtë video.

Në një status të gjatë të publikuar në Instastory ditën e djeshme, reperja shkruante se ka marrë shumë urrejtje, por ka qenë e fortë për familjen dhe vajzën e saj. Më tej ajo shton që shumë i kanë kërkuar që të ‘shesë’ ish-bashkëshortin, Mozzik, por sipas Loredanës ajo është personi më besnik në të gjithë industrinë.

POSTIMI I PLOTË:

 “Asnjë nuk e ka përjetuar këtë urrejtje që kam përjetuar unë… asnjë.

Po si thonë? Zoti vë në provë më të fortët, dhe po, dreqin, isha shumë e fortë!!!! Për familjen time për fëmijën tim dhe për të gjithë ata që më kanë dashur gjithmonë që nga dita e parë… Unë u dëshpërova për çdo gjë, donit të më ndërpresni? Të më përfshinit? F*ck you. Dëshironit që unë të zbuloja familjen time për ta bërë fytyrën time më të pastër? F*ck you! Donit që unë të shisja ish-burrin tim që të përmirësoja reputacionin tim? F*ck you. Unë nuk i shes askujt as personin që më urren papritur pasi hamë nga një pjatë, sepse ai bën gabime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

I fejuari i Rita Orës rrëfen propozimin romatik që i ka bërë aktores së njohur

Taika Waititi pranoi se nuk mund të kujtojë çdo rol në të cilin kanë luajtur ndonjëherë kolegët e tij. Gjatë një interviste me Rolling Stone...

Einxhel dhe Dagz prindër për herë të parë, moderatorja në javën e 16-të të shtatzënisë

Prezantuesja Einxhel Shkira është në pritje të ëmbël. Prive shkruan se burime pranë moderatores, kanë konfirmuar lajmin. Shkira dhe partneri i saj Dj Dagz...

Andresa shtatëzënë, sekretin ia zbulon telefonuesja live në “E Diela Shqiptare”

Andresa Ambrosio është prej vitesh pjesë e pandashme e të  dielës. Bukuroshja braziliane është kumbarë e "Telebingo Shqiptare", duke sjellë kësisoj gëzim në familjet shqiptare. Vera...

Pas ndarjes nga Pique, Shakira ka ‘disa hesape’ të pambyllura me drejtësinë

Këngëtaren kolumbiane, Shakira, e ndjekin problemet. Mediat bëjnë me dije se ajo akuzohet për evazion fiskal dhe mund të përballet me një dënim të...

Nga sporti tek ‘bërrylat’ në televizion, rrëfimi i Atalanta Kërçykut

Pas karrierës në modeling dhe me shumë kurora miss-i Atalanta mbylli një sezon të suksesshëm si moderatore sportive. Në këtë intervistë ajo zbulon se...