Beatrix publikon këngën dedikuar Donaldit, por të gjithëve i mbeti mendja tek çmimi i veshjes

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është në qendër të mediave rozë prej ditës së martë, kur publikoi këngën e saj më të re me titull “Ma shumë se ti”.

Ky projekt i dedikohej tërësisht ish-partnerit të saj, Donald Veshaj, me të cilin u njoh dhe krijoi një lidhje në “Big Brother VIP”, por që u ndanë menjëherë pas spektaklit.

Mirëpo, një vëmendje të madhe në klip ka tërhequr edhe veshja e Trixës, e cila u shfaq si ‘Catëoman’.

Kjo paraqitje e këngëtares në total kushton plot 1093 euro, pasi kostumi kap vlerën e 549 eurove, maska në fytyrë kushton 277 euro dhe dorezat 267 euro.

Madje, u tha që veshja  lidhej me Donaldin, pasi të gjithë e dimë tashmë se ai është i apasionuar pas personazhit Spiderman. Këtë e ka treguar edhe në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

‘Nuk të prezantoj me mamanë time nëse ngjan si bariu i dhive nga Shqipëria’: Deni DeVito si Eliza Dushku

Këtë fjali, ia thotë Vincent (që luhet nga Danny DeVito) vëllait të tij binjak Julius (që luhet nga (Arnold Schwarzenegger) në filmin Binjakët (Twins). Mund...

Nis sot Met Gala 2023, nga tema e përzgjedhur tek parakalimi në tapetin e kuq, gjithçka që duhet të dini

Si një nga ngjarjet më të mëdha në kalendarin e modës, Met Gala 2023 shënon hapjen e ekspozitës së stilit të Institutit të Kostumeve...

5 shenja që tregojnë se jeni vërtet të uritur

18 orë përpara Shumë shpesh hamë nga mërzia ose lodhja, ndonjëherë vetëm për grykësi. Si të njohim simptomat e urisë nga e gjithë kjo? Ka...

120 mijë euro për një koncert? Loredana ka një përgjigje ironike për të gjithë

Një nga koncertet më të rëndësishëm të muzikës shqiptare në Europë është "Alba Festival”, i cili mbahet në Zvicër dhe këtë vit u zhvillua...

Jennifer Lawrence tërheq vëmendjen me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në Kanë

Aktorja e njohur Jennifer Lawrence ka tërhequr vëmedjen e të gjithë të pranishmëve me paraqitjen e saj në Festivalin e Filmit në kanë gjatë...