Çfarë ndodhi me dafina Zeqirin, këngëtarja publikon fotot ‘shqetësuese’

Të mbash koncerte çdo natë plot spektakël dhe performanca elektrizuese siç bën Dafina Zeqiri dhe shumë artistë të tjerë nuk është aspak e lehtë. Dhe incidentet janë të shumta sikurse kemi parë shpesh tu ndodhë artistëve.

Mbrëmjen e djeshme Dafinës i ka ndodhur një e papritur pasi fill pas koncertit ka thyer dhëmbin. Këtë e ka bërë me dije vetë ajo duke postuar disa foto në Instastory duke treguar dhëmbin.

Dafina shkruan: “Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”

Përveç dhëmbit, Dafina ka patur edhe një problem tjetër kohët e fundit. Ajo ka treguar  se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i ka bërë trajtimin e duhur. “Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”– shkroi Dafina krahas një fotoje teksa qëndron e ulur mbrapa sediljes së makinës duke vendosur akull sipër gjurit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

“Selfie Museum Albania”, Eraldo Rexho sjell në Tiranë një destinacion unik për fotot tuaja

Tashmë të gjithë të apasionuarit pas fotografive e kanë një destinacion. Harrojini lokacionet që ndeshni nëpër Tiranë, as mos prisni të vizitoni një ambient...

Profili/ Fundi i një monarkeje që qëndroi më gjatë në fron në histori, kush ishte Mbretëresha Elizabeth II

I jepet sot lamtumira e fundit mbretëreshës Elizabeth II, e cila u nda nga jeta më 8 shtator në moshën 96-vjeçare. Mbretëresha ndërroi jetë...

66 mln lekë zjarrfikëse e s’punonte! SPAK, arrestohen 6 zyrtarë të Bashkisë Durrës

 “Shkundet” për një autoshkallë zjarrfikësëje Bashkia e Durrësit. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka zhvilluar një operacion në Tiranë dhe...

Këto shenja do kenë një vit të vështirë

Luani Një vit plot shqetësime parashikon 2022 për ju, Luanët. Jini të përgatitur për shumë vështirësi dhe situata që do t'ju pushtojnë, por përmes të...

Princ Harry dhe Meghan Markle në prag të divorcit? Flasin burimet pranë çiftit

Sipas Woman’s Day Zelanda e Re , një burim i afërt me Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle zbuloi se mosmarrëveshjet dhe...