Incidenti i Romeos në dasëm, aktorit i grisen pantallonat teksa kërcen

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar në një dasëm, ku ky i fundit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Romeo ishte i vendosur në qendër të vendit së bashku me dhëndërrin që po martohej. Në një moment aktori i humorit e merr në qafë mikun e tij dhe nis të kërcejë me të mbi super, por në atë moment atij i grisen pantollonat.

Në videon e publikuar nga Kryefjala.com Romeo shihet i veshur me një palë pantallona ngjyrë kafe dhe këmishë të zezë. Gjatë kërcimit pantollonat iu grisën dhe momenti u xhirua edhe nga të pranishmit e tjerë në dasëm. Ndërsa Donaldi, i cili ishte pranë vëllait të tij, shihet duke buzëqeshur dhe duartrokitur.

Romeo Veshaj u komentua pak ditë më parë për puthjen ‘pasionante’ që shkëmebu me aktorin e humorit Olsi Bylykun. Ky i fundit ishte i ftuar në emisionin e binjakëve, dhe papritmas mori një puthje nga Romeo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Kujdes! Nëse i përkisni këtyre 3 shenjave, mund të përjetoni një ndarje dramatike

Muaji i ri që ka hyrë sipas yjeve do të ketë disa sfida dhe disa shenja të Horoskopit do ta kenë të vështirë dhe...

Nisi plot dyshime, por si ia doli “Ghost”, të shndërrohej në një film ikonik

Më 13 korrik 1990, në kinema nisi të shfaqej një film me një buxhet të vogël, por që do të shndërrohej në një sukses...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...

“Mafia e inceneratorëve”, Gazment Bardhi: Lidhjet e Damian Gjiknurit me bosët e plehrave…

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj sekretarit të Përgjithshëm të PS, ish-ministrit Damian Gjiknuri për afera me inceneratorët. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment...

Vera e nxehtë, Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve në Romë

Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve për t’i ndihmuar ata të “freskoheshin” gjatë asaj që ka qenë një nga verat më të...