Ron ‘tradhëton’ Semin me Dafinën dhe fansat shpërthyen në komente

Këngëtarët Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti janë përfolur gjatë në mediat rozë për një romancë mes tyre.Teksa nuk ka asnjë reagim publik nga ana e tyre, Roni ka performuar për herë të parë këngën që ka në bashkëpunim me Semin, në Zvicër.

Vetëm pak javë më parë është publikuar “All Your Lovin”, bashkëpunimi mes Semit dhe Ronit. Ky i fundit ishte në listën e artistëve që performuan në koncerin “Alba Festival” të mbajtur në Zvicër, së bashku me Dafina Zeqirin. Festivali, i cili u mbajt në datat 2 dhe 3 korrik, bën bashkë artistët më në zë të muzikës shqiptare në Zvicër për shqiptarët e jo vetëm që jetojnë atje.

Dafina dhe Roni performuan këngën e tij dhe Semit në skenë, në koncertin e parë për këngëtarin që pas publikimit të bashkëpunimit muzikor.

Një faqe fansash në Instagram ka publikuar një video të një fragmenti të performancës së Ronit dhe Dafinës, duke i bërë tag edhe Semit.

Këngëtarja e ka ripostuar videon pa shkruar asgjë krahas saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nora dhe Era Istrefi gati bashkëpunimin me reperit ndërkombëtar     

Reperi amerikan DaBaby i cili bashkëpunoi me Dua Lipën në 2020 për super hitin “Levitatig” dhuroi një performancë të paharrueshme në vendin e saj...

Astrologia e njohur zbulon parashikimet për katër finalistët e “Bigbrother VIP”, ja cili është fituesi i çmimi të madh

Astrologia e njohur Meri Gjini ka zbuluar detaje rreth katër finalistëve të “Big Brother VIP”, Luizit, Efit, Kristit dhe Dea Mishelit. Në bazë të datave...

120 mijë euro për një koncert? Loredana ka një përgjigje ironike për të gjithë

Një nga koncertet më të rëndësishëm të muzikës shqiptare në Europë është "Alba Festival”, i cili mbahet në Zvicër dhe këtë vit u zhvillua...

OKB: Gjatë 2019-2020 gratë humbën 54 milionë vende pune

Në nivel global, gratë humbën 54 milionë vende pune gjatë viteve 2019-2020, sipas organizmit të Kombeve të Bashkuara ”UN Women”.Ato preken në mënyrë disproporcionale...

Humbi betejën me kancerin, ja mesazhet kurajuese që jepte Vjosa Osmani pak kohë më parë

Vjosa Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme (23 qershor) në spitalin University College Hospital në Londër, pas një beteje disamujore me kancerin...