Përse rrjeti po e krahason partneren e Gerard Pique me gruan e Mbretit Charles?

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë krahasuar së fundmi partneren e Gerard Pique , Clara Chia , dhe bashkëshortes së Mbretit Charles, Camilla Parker-Bowles.

Në këtë analogji të veçantë, Mbreti Charles III do të ishte Gerard Pique dhe Princesha Diana do të ishte këngëtarja kolumbiane e popit Shakira.

Charles dikur ishte i martuar me Princeshën Diana, por dyshohet se ai e tradhtoi atë me Camilla. Diana e konfirmoi këtë para se të vdiste në një aksident automobilistik në vitin 1997, ndërsa tha: “Kishte tre persona në martesën time.”

Kjo është e ngjashme me situatën që ndodhi mes Shakirës dhe Piques , të cilët u ndanë kur këngëtarja zbuloi se ish- mbrojtësi i Barcelonës dhe Spanjës e kishte tradhtuar.

Thuhet se ish-futbollisti kishte qenë në një lidhje të fshehtë me Clara Chia-n shumë kohë përpara se të ndodhte ndarja, pra historitë janë të ngjashme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Rregullat e kafesë, oraret që duhen pirë dhe efektet

Ftesat e mbrëmjes në kafe nuk janë të pazakonta, edhe pse e dimë që nuk duhet të pimë në atë kohë. Përse? Për shkak se kafja...

Mediat spanjolle jehonë mjekut shqiptar Kita Sallabanda: Pajisja Zap-X, revolucion për të sëmurët me kancer, dhe jo vetëm

Kita Sallabanda Díaz është një ndër shqiptarët më të njohur jo vetëm në Spanjë, por në mbarë botën. Kirurgu është vendosur në qendër të...

Flet e dashura e Presidentit Kennedy: E shoqëroja në takimet zyrtare, ja si justifikohej tek bashkëshortja

Kjo është historia e dashurisë e parrëfyer e një presidenti, me një student. Flasim për Diana de Vegh dhe presidentin Kenedy.  Në vitin 1958...

“Mafia e inceneratorëve”, Gazment Bardhi: Lidhjet e Damian Gjiknurit me bosët e plehrave…

Partia Demokratike ka vijuar akuzat ndaj sekretarit të Përgjithshëm të PS, ish-ministrit Damian Gjiknuri për afera me inceneratorët. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment...

Loredana poston foton pa make-up dhe filtra, problemi i saj qenka thuajse si i të gjithave ne

Reperja Loredana Zefi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj diçka që e besdis në...