Përse rrjeti po e krahason partneren e Gerard Pique me gruan e Mbretit Charles?

0
68

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë krahasuar së fundmi partneren e Gerard Pique , Clara Chia , dhe bashkëshortes së Mbretit Charles, Camilla Parker-Bowles.

Në këtë analogji të veçantë, Mbreti Charles III do të ishte Gerard Pique dhe Princesha Diana do të ishte këngëtarja kolumbiane e popit Shakira.

Charles dikur ishte i martuar me Princeshën Diana, por dyshohet se ai e tradhtoi atë me Camilla. Diana e konfirmoi këtë para se të vdiste në një aksident automobilistik në vitin 1997, ndërsa tha: “Kishte tre persona në martesën time.”

Kjo është e ngjashme me situatën që ndodhi mes Shakirës dhe Piques , të cilët u ndanë kur këngëtarja zbuloi se ish- mbrojtësi i Barcelonës dhe Spanjës e kishte tradhtuar.

Thuhet se ish-futbollisti kishte qenë në një lidhje të fshehtë me Clara Chia-n shumë kohë përpara se të ndodhte ndarja, pra historitë janë të ngjashme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here