Heidi Klum kërcen me bikini të vogla, modelja 49-vjeçare është me shkëlqim dhe seksi

0
58

Heidi Klum bëri bujë në premierën e Sirenës së Vogël. Supermodelja 49-vjeçare shkëlqeu me një fustan xixëllues shumë seksi që i linte pak vend imagjinatës.

Flokët e saj ishin stiluar bukur dhe grimi i saj ishte në tone të buta. Klum ndau videon e saj duke u përgatitur për premierën – me bikini.

Në video, modelja shfaqej me bikinin e saj të vogla e shtirë në një divan, ndërsa ekipi i saj i rregullonte look-un e saj.

Më pas ajo shëtit nëpër oborrin e saj veshur me bikini. Shikoni videon që ajo ka postuar në Instagramin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here