Jennifer Lopez bën histori me veshjen e Dolce & Gabbana, por ka diçka që nuk shkon!

0
148

Jennifer Lopez dukej një perëndeshë e vërtetë teksa arrinte në shfaqjen e modës së mbajtur nga Dolce & Gabbana. Pasarela u mbajt në Venecia natën e mbrëmshme.

J Lo përfaqësoi brandin e veshur me një korse te veshur me gurë, shoqëruar me pantallona me bel të larte me motive florale dhe mbi supet e saj kishtë një mantel me të njëjtin dizajn që i prekte tokën. Por ku qëndronte problemi? Ajo kishte harruar të hiqte etiketën nga pelerina.

Megjithatë, këngëtarja duket se nuk e ka vrarë mendjen ose ndoshta dhe nuk e ka kuptuar teksa ka vazhduar drejt sheshit Saint Mark duke përshëndetur fansat dhe fotografët pasi ka zbritur nga varka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here