Kate Middleton e acaruar me Meghan Markle: Ajo është e fiksuar pas parave

0
61

Sado që Princi Harry dhe Meghan Markle pretendojnë se duan paqen dhe privatësinë e tyre, ata nuk mund ta largojnë veten nga shtypi. Sherri i fundit mbretëror mes çiftit të famshëm është me Kate Middleton dhe Princin Ëilliam.

Dukesha e Kembrixhit thuhet se është e acaruar nga fiksimi i Markle për paratë.

“Në sytë e tyre, Meghan duket shumë e preokupuar me imazhin dhe paratë dhe ata e shohin atë shumë të pakëndshme”, –tha një burim për Radar online.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here