Ndarje, probleme me ligjin, ja shenjat që duhet të kenë kujdes

0
156

Dashi

Do jeni shume te ashper sot ne lidhje me ndjenjen tuaj duke u futur ne çdo detaj dhe se fundmi nuk do merreni me ndjenjen por me detyrimin per te bere diçka.

Pra do ju impnoheni njerezve qe doni ne jeten tuaj personale apo pune

Demi

Nje dite e veshtire kjo e sotmja per marrdheniet ne çift.

Mund t’ju presi nje ndarje apo ftohje e madhe e cila do pasohet nga nje dimer i madh ne jeten personale

Binjaket

Pergjegjesit dhe detyrimet morale nuk do ju lejojne sot te shijoni diten nen driten e qirinjeve apo te enderroni per pasionin e madh ne jeten tuaj.

Nje problem ligjor ju largon nga dikush qe e doni

Gaforrja

Kjo dite eshte e veshtire edhe per ju ne lidhje me ndjenjat dhe erotizmin.

Diçka e pakontrrolluar dot nga ju sot mund te shkoj keq dhe te keni edhe ju nje ndarje apo ftohje ne marredhie.

Ana ekonomike do luaje rol te madh.

Ne disa raste do zgjidhni njeriun me leke

Luani

Keni nje problem familjar i cili mund te perhapet ne krize ne marrtdhenie ne pergjithesi.

Mund te keni kriza ne martese apo ne bashkepunime te rendesishme

Virgjeresha

Do vini kushte shume te forta shpirterore per nje lidhje erotike dhe nuk do shijoni dot pasionin dhe erotizmin e momentit.

Kerkoni pergjigje te prera dhe serioze dhe kjo do ta terheqi larg litarin e marrdhenieve

Peshorja

Ne jete  kemi ardhur te marrim dhe te japim.

Por ju do ta keni te veshtire sot te jepni pasi mesa duket ndjeheni te pasigurt dhe nuk besoni aq shume ne lidhjen tuaj.

Mund t’i jepni fund nje lidhje shume vjeçare

Akrepi

Kushtet nuk jane kaq te favorshme per nje takim te bukur pasi ju keni shume pasion per te dhene por te tjeret qe doni ju jane ne fazen e seriozitetit dhe te mendimit te ftohte

Shigjetari

Duhet te kuptoni ndjenjen tuaj per dike qe ta arrini te silleni ashtu siç duhet.

Por sot jeni ne ngerç shpirteror pasi ndyshe ndjeheni dhe ndryshe silleni.

Ne stilin tuaj optimist sot do te mbizoteroje kritika dhe e ftohta

Bricjapi

Ndoshta do ta pranonit tek te tjeret lumturine dhe pasionin dhe per vete do beheshit kritik me kohen qe ka kaluar dhe nuk do ta pranonit te humbnit me kohe me flirtime e pasione pa gje konkrete.

Ujori

Ju ne fakt keni fatin te merrni prane jush pasionin tuaj dhe ta perdorni per fushate, karriere dhe publiciteti por edhe per jete erotike te bukur.

Po diçka ju frenon dhe nuk po e hapni driten jeshile per nje lidhje te bukur apo per nje falje ndaj partnerit qe ka gabuar ndaj jush

Peshqit

Jemi ne nje moment ku duhet te vendosni per nje marredhenie ne doni ta kaloni ne dashuri apo te ngeleni shok e miq.

Kjo pasiguri ju bene nervoz te ftohte dhe kritizer jo vetem te vetes tuaj por edhe te te tjereve qe marrin jeten me qetesi.

Kujdes ne nje lidhje shume vjeçare pritet nje largesi qe fillon nga ju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here