Deputetja befason me veshjen e guximshme

0
103

Kur vjen puna te stili i të veshurit ajo befason gjithmonë. Deputetja e Kosovës njëkohësisht edhe aktorja, Adriana Matoshi ka tërhequr vëmendje sërish, këtë herë me “zhveshjen” e saj. Deputetja ka pozuar si rrallëherë me bikini nga pushimet e saj.

Aktorja ka ndarë me mbi 100 mijë ndjekësit e saj disa foto me rroba banjo shumëngjyrëshe, ku bie në sy trupi i saj tepër në formë.

 “Një admiruese e verës”, ka shkruar ajo.

Më herët kujtojmë, në seancën e fundit parlamentare në Kosovë, Matoshi u komentuar shumë në rrjetet sociale për veshjen e saj në kuvend. Gërsheta të “çuditshme”, këmishë e gjërë dhe pantallona me nuanca shmëngjyrëshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here