Deputetja befason me veshjen e guximshme

Kur vjen puna te stili i të veshurit ajo befason gjithmonë. Deputetja e Kosovës njëkohësisht edhe aktorja, Adriana Matoshi ka tërhequr vëmendje sërish, këtë herë me “zhveshjen” e saj. Deputetja ka pozuar si rrallëherë me bikini nga pushimet e saj.

Aktorja ka ndarë me mbi 100 mijë ndjekësit e saj disa foto me rroba banjo shumëngjyrëshe, ku bie në sy trupi i saj tepër në formë.

 “Një admiruese e verës”, ka shkruar ajo.

Më herët kujtojmë, në seancën e fundit parlamentare në Kosovë, Matoshi u komentuar shumë në rrjetet sociale për veshjen e saj në kuvend. Gërsheta të “çuditshme”, këmishë e gjërë dhe pantallona me nuanca shmëngjyrëshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

24 vjet nga vdekja e Lady Dianës, dyshimet për atentat dhe prapaskenat e aksidentit në Paris

Sot shënohen 24 vite nga dita kur Princeshë Diana ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Më 31 gusht 1997, disa paparacë ishin...

Elon Musk tërhiqet nga marrëveshja për të blerë Twitter

Elon Musk po kërkon të tërhiqet nga oferta e tij prej 44 miliardë dollarë për të blerë Twitter. BBC raporton se ai pretendon shkelje...

Autobiografia e princ Harry pritet të trondisë sërish familjen mbretërore: Sekretet që pritet të zbulojë

Libri i ri autobiografik i Princ Harry do t’i shkaktojë familjes mbretërore shumë shqetësime, sipas burimeve të shumta. Libri i Dukës së Sussex-it prej 20...

Bora Zemani konfirmon rikthimin në “Për’puthen”

Bora Zemani ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatore e “Për’puthen”. Gjatë mbylljes së spektaklit  “Dancing With The Stars”, prezantuesja i njoftoi të...

Kanye West dhe Pete Davidson përballë për herë të parë pas sherrit për Kim Kardashian

Të gjithë sytë mund të jenë te Kanye West dhe Pete Davidson në ‘Emmys 2022’. Më 12 korrik, u shpallën nominimet për çmimet ‘Emmy’ dhe...