Tayna ka një dhuratë për Butrin Imerin dhe ndërpret koncertin

Ata që shpesh i shohim në videoklipe, po aq shpesh i ndeshim edhe nëpër koncerte së bashku. I tillë është edhe rasti i Butrint Imerit dhe Taynas. Dy bashkëpunëtorët e ngushtë, kanë ndarë bashkë edhe një pjesë të axhendës verore. Por duket se kjo ka bërë që të jenë edhe dy miq të mirë. Madje aq të mirë, sa të kujdesen edhe për detajet e njëri-tjetrit.

Tayna ka ndaluar për një moment koncerti për t’i dhuruar një palë syze Butrintit.  Ajo thekson se ia ka blerë një palë syze pasi që ia kishte thyer në një prej festivaleve në Zvicër. “Veç pak se kam një surprizë për Butrintin. Pasi ia kam thyer syzet në një festival në Zvicër ia kam blerë një palë tjetër”, thotë ajo. Dhurata duket se e ka surprizuar shumë këngëtarin kosovar, që e ka falënderuar mikeshën e tij jo vetëm live por edhe në rrjetet sociale.  “Tayna faleminderit, e kujdesshme je”, ka shkruar Imeri. Ndërkaq ky moment ka bërë edhe xhiron e rrjeteve sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Astrologia e njohur zbulon parashikimet për katër finalistët e “Bigbrother VIP”, ja cili është fituesi i çmimi të madh

Astrologia e njohur Meri Gjini ka zbuluar detaje rreth katër finalistëve të “Big Brother VIP”, Luizit, Efit, Kristit dhe Dea Mishelit. Në bazë të datave...

Beatrix publikon këngën dedikuar Donaldit, por të gjithëve i mbeti mendja tek çmimi i veshjes

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është në qendër të mediave rozë prej ditës së martë, kur publikoi këngën e saj më të re me...

“Do e kisha prangosur përgjithmonë”, Stresi shokon studio me deklaratën e tij për Çiljetën pasi braktisi Berishën

Reperi Arkimed Lushaj i njohur gjerësisht nga publiku si Stresi, i ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, është përballur dhe me pyetje pikante...

Getoari bën rrëfimin prekës: Kur lindi Marget zbulova sëmundjen e rëndë

Reperi i njohur Getoar Selimi ose ndryshe i njohur me emrin e artit Gheto Geasy, ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet...

Çfarë duhet të bëni kur seksi nuk e plotëson më marrëdhënien tuaj?

Në fazat e para të një marrëdhënieje, marrëdhëniet seksuale luan një rol kryesor. Ju gjithmonë dëshironi të bëni dashuri, të kaloni orë të tëra...