Elita Rudi prezantuese e ‘Përputhen’? Moderatorja zbulon të pathënat

0
118

Në rrjet është përfolur gjatë se Elita Rudi mund të bëhet prezantuesja e “Përputhen”, mirëpo në një intervistë të dhënë së fundmi për “T7”, moderatorja ka zbuluar të pathënat.

Elita është shprehur se ndonëse ka pasur oferta nga Shqipëria, ajo nuk mund të bëjë një sakrificë të tillë, pra nuk mund të ndryshojë rrjedhën e jetës për të dhe familjen pasi ata jetojnë në Kosovë.

“Kam patur oferta nga Shqipëria, por nuk mundem të shkoj atje. Është sakrificë e madhe. Dhe nuk mund të ndryshojë rrjedhën e jetës, as për vete as për familjen. Nuk do doja një projekt që ka lidhje me showbizin. Nuk ndihem sikur mund tu bëjë pyetje provokative të ftuarve’, ka treguar moderatorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here