Bora Zemani konfirmon rikthimin në “Për’puthen”

Bora Zemani ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatore e “Për’puthen”.

Gjatë mbylljes së spektaklit  “Dancing With The Stars”, prezantuesja i njoftoi të gjithë ndjekësit e saj se do të shihen së bashku ditën e hënë.

 “Mos harroni, do të shihemi bashkë të hënën”, tha Bora ndërsa Eno Popi e uroi për këtë lajm të bukur.

Kujtojmë se në rrjet po përflitjej se Isli Islami do të prezantonte emisionin por ai i hoqi të gjitha dyshimet duke bërë me dije se Bora Zemani do të jetë moderatorja. 

“Te Përputhen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai për “Goca dhe Gra”.

Ori Nebijaj përfundoi rrugëtimin e saj si drejtuese e programit të dashurisië pasi tashmë ajo ka pranuar mandatin deputetes.

Prezantuesja rrëfeu emocionet e saj si dhe ka falënderuar ndjekësit që mbështetën dhe e gjykuan gjatë kohës që Ori ishte nën drejtimin e programit.

“Jam shumë e lumtur që po e lë Nedën në duar të sigurta. Unë dua të falënderoj të gjithë mbështetjen dhe komunikimin virtual që kam pasur nga ndjekësit e këtij emisioni ku shumë prej tyre e kanë nisur me paragjykim rrugëtimin tim në këtë emision por ja që të gjithë e shijuam, e bëmë, e pamë dhe e mbështetëm njëri-tjetrin. Ju falënderoj nga zemra për komentet e mira, mbështetjen që më keni dhënë”,- u shpreh ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Konflikte në kufi pas vendosjes së reciprocitetit nga Kosova, çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme

Nata e dytë e protestës në Jarinjë ka kaluar e qetë dhe pa ndonjë incident. Mediat e Kosovës shkruajnë se numri i protestuesve serbë...

Çfarë ndodhi me dafina Zeqirin, këngëtarja publikon fotot ‘shqetësuese’

Të mbash koncerte çdo natë plot spektakël dhe performanca elektrizuese siç bën Dafina Zeqiri dhe shumë artistë të tjerë nuk është aspak e lehtë....

Dështimi qesharak i grabitjes së bankës, nuk kuptoi shkrimin e shokut

Një burrë britanik pretendohet se e prishi planin për grabitje të bankës për shkak se nuk arriti ta kuptonte shkrimin në një fletë që...

Afganët në Shqipëri, shpresë për një jetë të re/ Rrëfimi: Kisha dëgjuar për besën dhe mikpritjen e shqiptarit

Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish-zyrtarë të...

Arrestohet ‘fansi i çmendur’ i Selena Gomez, kërkoi t’i futej në shtëpi

Një fans i fiksuar pas Selena Gomez, i cili tentoi të futej në shtëpinë e këngëtares, është kapur nga policia mëngjesin e së dielës. Burimet...