Këto shenja do kenë një vit të vështirë

Luani

Një vit plot shqetësime parashikon 2022 për ju, Luanët. Jini të përgatitur për shumë vështirësi dhe situata që do t’ju pushtojnë, por përmes të cilave do të mësoni më shumë për veten tuaj. Pastrimi në jetën tuaj do të zgjasë deri në mars 2023 dhe ata që ju meritojnë dhe do t’i meritoni do të qëndrojnë pranë jush. Është e mundur që të zbulohen të vërteta të vështira dhe të kuptoni se keni bërë gabime në zgjedhjet tuaja në të kaluarën.

Peshorja

Sado që të përpiqeni të fshehni ndjenjat tuaja dhe të qëndroni larg situatave të pakëndshme, këtë vit do të jeni të detyruar të përballeni me frikën tuaj. Zbuloni atë që ndjeni dhe mos u fshihni pas gishtit tuaj. Është më mirë të jesh i sinqertë sesa të keqinterpretosh fjalët e tua. Armatosuni me durim dhe do t’ia dilni.

Ujori

Kërkohet mirëkuptim dhe ndjeshmëri nga ju në vitin 2022. Ju do të fitoni një kuptim më të mirë të gjërave që ju rrethojnë këtë vit, si dhe për veten tuaj. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve dhe bashkëpunimeve, pasi ato janë tronditur rëndë këtë vit nga veprimet tuaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Si ndikon vapa tek gjumi ynë

Nëse tashmë ndiheni sikur nuk po flini mjaftueshëm, duhet ta dini se deri në vitin 2099 orët tuaja të gjumit do të ulen edhe...

Zana Krasniqi: Kam refuzuar të dal foto me Donald Trump

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë modelja e njohur nga Kosova Zana Krasniqi e cila është shpallur Miss Universe në...

Dritëhijet e Angela Merkel, gruaja që shpëtoi Europën nga rrënimi

Revista amerikane “Forbes” e ka paraqitur si “Gruaja më e fuqishme në botë”. Nuk e ka krejtësisht gabim. Angela Dorothea Merkel drejton nga viti...

Ron ‘tradhëton’ Semin me Dafinën dhe fansat shpërthyen në komente

Këngëtarët Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti janë përfolur gjatë në mediat rozë për një romancë mes tyre.Teksa nuk ka asnjë reagim publik nga ana...

Kush janë miliarderet e famshme “self made” që kryesojnë listën e Forbes     

Prestigjozja amerikane “Forbes” ka publikuar listën e miliardereve më të reja që janë bërë vetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lista e cila dikur...