Victoria Beckham thumbon të gjithë skeptikët në 23 vjetorin e martesës me David

Dyshja prej vitesh janë krah njëri-tjetrit duke formuar një familje “perfekte” së bashku me fëmijët e tyre. Ditën e sotme çifti i njohur festojnë 23 vjetorin e tyre të martesës. Në këtë ditë të veçantë, stilistja e njohur nuk ka hezituar të bëjë një dedikim në rrjetin e saj social, Instagram. Më shumë se një dedikim i ëmbël, duket si një “përgjigje’ për të gjithë që nuk besuan tek dashuria e tyre.

“Thanë që nuk ishte gazmor, thanë se unë nuk do qeshja kurrë, thanë se nuk do të zgjaste. Sot ne festojmë 23 vite martesë. David ti je gjithçka e imja, të dua shumë,”-shkruan Victoria krahas një fotoje duke qeshur me David Beckham.Ju kujtojmë që më herët në një intervistë, legjenda e futbollit ka zbuluar një sekret rreth bashkëshortes së tij. Ish-ylli i Realit, tregoi se stilistja e njohur prej 25 vitesh tashmë konsumon të njëjtën pjatë. Ai shtoi se Victoria nuk bën përjashtime as për festa, ditëlindje, evente apo darka në restorante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Nora dhe Era Istrefi gati bashkëpunimin me reperit ndërkombëtar     

Reperi amerikan DaBaby i cili bashkëpunoi me Dua Lipën në 2020 për super hitin “Levitatig” dhuroi një performancë të paharrueshme në vendin e saj...

Incidenti i Romeos në dasëm, aktorit i grisen pantallonat teksa kërcen

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar në një dasëm, ku ky i fundit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Romeo ishte i vendosur...

Tendencat e grimit për vjeshtën

Vjeshta duket sikur është koha perfekte për të eksperimentuar me grimin. Pas një vere shumë të nxehtë, duke përdorur sa më shumë krem mbrojtës...

Doni të dilni nga Shqipëria? Ja masat që duhet të keni parasysh

Le t'i hedhim një sy masave që duhet për të kaluar në vendet e fqinje, për të gjithë ata që duan ta kalojnë ndërrimin...

Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të shtatzënisë së Einxhel Shkirës

Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta (Dj Dagz) arritën ta surprizonin Ilir Shaqirin! Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ndër kritikët më të mëdhenj...