Kiara dhe Luizi kurorëzuan dashurinë e tyre në Big Brother Vip, hapit astrologia Meri Shehu: E rreme!

Astrologia Meri Shehu ka komentuar martesën e çiftit Kiara Tito dhe Luzi Ejllit, të cilët kurorëzuan dashurinë e tyre pas njohjes në ‘Big Brother Vip 2’.

Capture

Për astrologen Shehu, kjo martesë është e rremë pasi kanë pasur Mërkurin kundër dhe se çifti duhet të ketë kujdes”.

 Ndër të tjera ajo te ‘Wake Up’ tha se shqiptarët nuk mund të besojnë këto dashuri, pasi vetë ajo ka 50 vite dhe ende se ka njohur dashurinë e saj.

Pjesë nga biseda:

Meri Shehu: Për shkak të Mërkurit kundër, marrëdhënia e tyre mund të jetë në rrezik dhe të përballet me probleme. Bricjapët do merren shumë me dashurinë, fejesa, martesa.

Kiara është Bricjap, u martua.

Meri Shehu: Po për Kiarën kemi dalë ne tani. Direkt për Kiarën e kishim.

 Jo martesa e parë që mu kujtua.

Meri Shehu: Po ajo ishte e rreme se ishte me Mërkur të kundërt.

Ti po thua se martesa e tyre ishte e rreme për shkak të Mërkurit?

Meri Shehu: Po me Mërkur të kundërt do të ketë probleme.

Po se Meri thotë që me Mërkur të kundërt nuk merren vendime, nuk bëhen kontrata. Se stresohen dynjaja, duhet t’i qetësosh një çikë.

Meri Shehu: Ti qetësoj një çikë, është problem ëë? Unë i dija shqiptarët më të zgjuar, çfarë ka ndodhur me ne?

 Po pse? Është një histori dashurie, shumë e bukur.

Meri Shehu: Dashurie? Unë kam 50 vite që s’ma var njeri në dashuri! (qesh) Për Zotin, 50 vite, po pres dashurinë akoma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Sandalet me pak takë, trendi i kësaj vere

Sandalet me takë të vogël janë komoditeti dhe bukuria e kësaj vere. Komoditeti nuk ka qenë kurrë më në modë se këtë sezon, pasi...

Horoskopi i vjeshtës, ja shenjat që do të kenë ditë të mira

Sezoni i ri premton ndryshime të mëdha për disa nga shenjat e horoskopit. Për ata që duan të ndryshojnë rrënjësisht diçka në jetën e...

10 vjet pas sherrit Tuna dhe Dafina e festojnë pajtimin me një tjetër hit

 “Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade. Po, vajzat që do ta mbysin ‘vibe’n sërish. Ky album po...

Këto janë rrobat e banjës që ju duhen patjetër nëse doni të mbuloni këtë ‘defekt’ të trupit

Rrobat e banjës njëpjesëshe ndonjëherë krijojnë një iluzion të gabuar, duke e bërë siluetën tuaj të duket më e shkurtër. Mirëpo, meqenëse rrobat e banjës...

Luizi dhe Kiara mendojnë të nisin një fëmijë brenda shtëpisë së BBV

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...