10 vjet pas sherrit Tuna dhe Dafina e festojnë pajtimin me një tjetër hit

 “Nuk mund të isha më e emocionuar për këtë ribashkim pas një dekade. Po, vajzat që do ta mbysin ‘vibe’n sërish. Ky album po ashtu. Të dua vajzë, Dafina Zeqiri”. Kështu shkruan Tuna në një postim të fundit të publikuar në InstaStory ku konfirmon bashkëpunimin mes dy këngëtareve dhe nuk e kursen as dashurinë për Dafinën.

Dueti i dyshes vjen pas këngës “Vibe” që e sollën në vitin 2010 në bashkëpunim me reperin 2po2 në vitin 2010. Pas këtij hiti, Tuna dhe Dafina Zeqiri nuk u panë më bashku. Dy këngëtaret nuk flisnin me njëra-tjetrën, ndërsa u aludua se ishte Dafina ajo që kishte vënë në dyshim talentin e Tunës dhe e quante njeri me dy fytyra.

Mirëpo, tani duket se gjithçka ka kaluar dhe ato të dyja do të sjellin një tjetër superhit. Shpresojmë që këtë herë çdo gjë të shkojë mirë mes vajzave e mos të kemi më lajme sherresh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Dashuria në distancë, si të mbani gjallë pasionin mes çiftit

Edhe pse shumë kilometra larg nga njëri-tjetri, përsëri lidhja mund të jetë intriguese: ja disa sugjerime të vogla për të pasur takime me nivel...

Vetëm pak muaj pas lidhjes, Neymar tradhëton të dashurën

Sikur mos t’i mjaftonin telashet në fushën e blertë, mes formës jo të mirë fizike dhe dëshirës së PSG për ta larguar, Neymar po...

‘Mendova t’i jepja fund jetës sime’/ Problemet me seksualitetin e saj, rrëfehet Cara Delevingne

Cara Delevingne është shprehur se realizimi i dokumentarit të saj “Planet Sex” i ka ndryshuar jetën pasi donte t’i jepte fund jetës për shkak...

Tashmë krevatin dhe sendet personale të Al Capones mund t’i blini në ankand

Një koleksion prej 174 pjesësh që i përkasin një prej gangsterëve më të famshëm në historinë amerikane, Al Capone do të dalin në ankand. Në...

Veshjet e përshtatshme për këtë verë nëse jeni bjonde

Keni flokë bjonde dhe nuk dini çfarë rroba të vishni për të qenë edhe më të shndritshme? Disa nuanca janë në gjendje të përmirësojnë...