Zbulohet letra e gruas që kërconte çiftin Beckham: Më keni borxh para, vajza është e imja

Të qenit personazh i njohur sjell edhe rreziqe, pasi ka fansa që kalojnë çdo kufi dhe madje thyejnë barrierat e privatësisë.

Kështu ndodhi me David Beckham. Në muajin mars të këtij viti, u publikua lajmi se ish-ylli i Manchester Unitedit po përballej me një betejë ligjore kundër Sharon Bell, një grua 58 vjeçare e cila është akuzuar për ngacmimin e legjendës së Anglisë dhe vajzës së tij më të vogël, Harper Seven.

Pavarësisht se u akuzua, Sharon nuk është përballur me një gjyq penal, sepse vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Sipas “Daily Mail”, ajo ka mundur të paraqitet me video-konferencë në Gjykatën e Kurorës së Ëestminsterit. Bell besonte se ishte në një lidhje me Beckham dhe se ish-lojtari dhe gruaja e tij, Victoria, i kanë borxh para. Ajo madje pretendoi se Harper ishte vajza e saj.

Bëhet me dije se Beckham ka marrë tre letra nga e akuzuara. David ka thënë se nuk e njihte Sharonin dhe se ndihej i kërcënuar.

 “Ndjeva sikur gjuha në letër po përshkallëzohej dhe po bëhej më emocionale dhe kërcënuese për mua dhe familjen time dhe kjo më shqetësoi”. Shkronjat po bëheshin gjithnjë e më kërcënuese dhe padyshim se ajo femër e dinte se ku jetoja”,-është shprehur ai.

Gjatë gjyqit , u lexuan 2 nga letrat që Beckham mori nga Bell: Në letrën e parë, Sharon i shpreh ndjenjat e saj ish-futbollistit madje i tregon se e ka gjetur adresën e tij.

 “E kam marrë adresën tuaj nga një agjenci detektivësh, shpresoj të mos keni problem. Kam ndjenja për ty, David. Victoria më ka borxh disa para, David, pasi ajo tha se e ka vjedhur llogarinë time bankare prej vitesh, gjë që nuk është e mirë. Unë do ta vlerësoja nëse ajo nuk do të ishte aty. Unë thjesht dua të flas me ty. Ma ke borxh këtë, David.

P.S. Do të doja të isha me ty kur të bësh trurin operacion dhe të vendosësh disa qeliza të reja të trurit.Miku jot Tom Cruise më ka mërzitur vërtet, David.”

Por, nuk mabron me kaq. Bell, e cila pretendonte se ishte e dashuruar me David Beckham që në fëmijëri, dërgoi një letër tjetër për të kërkuar lejen e Beckham për të shkuar në shtëpinë e tij për një bisedë.

“Të lutem të jesh aty, përndryshe dikush do të shkojë te mediat dhe do të thotë që të dy keni numrat e mi të xhirollogarisë. Tani kjo nuk do të dukej mirë, pasi ju keni një OBE (Urdhri i Perandorisë Britanike). Ti më ke thënë se nëse të shkruaj fillimisht dhe jam e paarmatosur (që do të jem), atëherë mund të vij për një bisedë dhe një çaj (Earl Grey është çaji im i preferuar). Me të vërtetë dua të bisedoj me ty, kështu që të lutem, a mund të vij për një bisedë.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Vetëm pak muaj pas lidhjes, Neymar tradhëton të dashurën

Sikur mos t’i mjaftonin telashet në fushën e blertë, mes formës jo të mirë fizike dhe dëshirës së PSG për ta larguar, Neymar po...

Vera e nxehtë, Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve në Romë

Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve për t’i ndihmuar ata të “freskoheshin” gjatë asaj që ka qenë një nga verat më të...

OKB: Gjatë 2019-2020 gratë humbën 54 milionë vende pune

Në nivel global, gratë humbën 54 milionë vende pune gjatë viteve 2019-2020, sipas organizmit të Kombeve të Bashkuara ”UN Women”.Ato preken në mënyrë disproporcionale...

A do kthehen 3 nga Maldivet? Përgjigjja e Luizit na habiti të gjithëve

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” teksa ndodhej në ‘afterparty’-n, ku...

Vrasja e Caroline, flet nëna e autorit: Marrëdhëniet me familjen e viktimës dhe lidhja me mbesën

Së fundmi në mediat greke është publikuar rrëfimi i nënës së Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçari që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç. Nëna e...