Loredana poston foton pa make-up dhe filtra, problemi i saj qenka thuajse si i të gjithave ne

0
153

Reperja Loredana Zefi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj diçka që e besdis në fytyrën e saj.

Loredana publikoi një foto të fytyrës së saj pa makeup dhe pa filtra, ku dallohen qukat që ka në fytyrë. Përmes mbishkrimit që ka vendosur në foto reperja shpjegon se qukat po bëhen më të bezdisshme për të pasi po përhapen dhe zmadhohen më tepër.

 “Qukat e mia po zmadhohen”, ka shkruar Loredana.

Më tej reperja ka postuar një foto me një plan më të afërt të fytyrës, duke iu kundërpërgjigjur edhe akuzave që ia janë bërë për operacione plastike.

 “Hunda ime është e vërtetë”– shkroi Loredana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here