Loredana poston foton pa make-up dhe filtra, problemi i saj qenka thuajse si i të gjithave ne

Reperja Loredana Zefi, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj diçka që e besdis në fytyrën e saj.

Loredana publikoi një foto të fytyrës së saj pa makeup dhe pa filtra, ku dallohen qukat që ka në fytyrë. Përmes mbishkrimit që ka vendosur në foto reperja shpjegon se qukat po bëhen më të bezdisshme për të pasi po përhapen dhe zmadhohen më tepër.

 “Qukat e mia po zmadhohen”, ka shkruar Loredana.

Më tej reperja ka postuar një foto me një plan më të afërt të fytyrës, duke iu kundërpërgjigjur edhe akuzave që ia janë bërë për operacione plastike.

 “Hunda ime është e vërtetë”– shkroi Loredana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Incidenti i Romeos në dasëm, aktorit i grisen pantallonat teksa kërcen

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar në një dasëm, ku ky i fundit ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Romeo ishte i vendosur...

Profili/ Fundi i një monarkeje që qëndroi më gjatë në fron në histori, kush ishte Mbretëresha Elizabeth II

I jepet sot lamtumira e fundit mbretëreshës Elizabeth II, e cila u nda nga jeta më 8 shtator në moshën 96-vjeçare. Mbretëresha ndërroi jetë...

Çfarë ndodhi me Adelina Tahirin? Këngëtarja rrëzohet në skenë

Këngëtarja Adelina Tahiri është përballur me një incident të papritur teksa po ngjitej në skenën e “Miss Shqipëria.”Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar...

Të gjitha karakteristikat e shenjës së Luanit

Të lindurit nën shenjën e Luanit janë njerëz që të gjithë duhet t’i kenë të afërt në jetë. Dhe ka 10 karakteristika që e...

‘Nuk të prezantoj me mamanë time nëse ngjan si bariu i dhive nga Shqipëria’: Deni DeVito si Eliza Dushku

Këtë fjali, ia thotë Vincent (që luhet nga Danny DeVito) vëllait të tij binjak Julius (që luhet nga (Arnold Schwarzenegger) në filmin Binjakët (Twins). Mund...