Einxhel dhe Dagz prindër për herë të parë, moderatorja në javën e 16-të të shtatzënisë

0
108

Prezantuesja Einxhel Shkira është në pritje të ëmbël. Prive shkruan se burime pranë moderatores, kanë konfirmuar lajmin. Shkira dhe partneri i saj Dj Dagz do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, dhe se Einxhel është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Më herët në ‘Wake Up’ dyshja kanë treguar se janë gati për t’u bërë prindër. Dyshja e nisi romancën e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother VIP’. Ndërkohë që ata filluan të njiheshin shumë nga banorët nuk besuan në vërtetësinë e çiftit dhe aluduan se ata do të ndaheshin menjëherë pasi të dilnin nga BBV. Çifit duket se po e shijojnë më shumë lidhjen e tyre tani që janë jashtë syve të publikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here