Einxhel dhe Dagz prindër për herë të parë, moderatorja në javën e 16-të të shtatzënisë

Prezantuesja Einxhel Shkira është në pritje të ëmbël. Prive shkruan se burime pranë moderatores, kanë konfirmuar lajmin. Shkira dhe partneri i saj Dj Dagz do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, dhe se Einxhel është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Më herët në ‘Wake Up’ dyshja kanë treguar se janë gati për t’u bërë prindër. Dyshja e nisi romancën e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother VIP’. Ndërkohë që ata filluan të njiheshin shumë nga banorët nuk besuan në vërtetësinë e çiftit dhe aluduan se ata do të ndaheshin menjëherë pasi të dilnin nga BBV. Çifit duket se po e shijojnë më shumë lidhjen e tyre tani që janë jashtë syve të publikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Kanye West

Çizmet e Mozzik në “Alba Festival” në Zvicër janë një nga detajet që morën më shumë vëmendje. Reperi u shfaq me një T-shirt të...

Këto janë rrobat e banjës që ju duhen patjetër nëse doni të mbuloni këtë ‘defekt’ të trupit

Rrobat e banjës njëpjesëshe ndonjëherë krijojnë një iluzion të gabuar, duke e bërë siluetën tuaj të duket më e shkurtër. Mirëpo, meqenëse rrobat e banjës...

Gati për Emmy Awards 2022, lista e plotë e të nominuarve

Është publikuar lista e plotë për nominimet e çmimeve Emmy 2022! JB Smoove dhe Melissa Fumero njoftuan nominimet këtë mëngjes (12 korrik).  Këtë vit, çmimet...

Bizhuteritë e pushimeve, si të përzgjidhni të duhurat

E mrekullueshme, shumë e ndezur dhe me një trend pop. Bizhuteritë e verës janë një kaskadë drite dhe ngjyrash. Ato në kristal, vishen mirë...

Çfarë ndodhi me Pete Davidson, Kim Kardashian pranon hapur pëlqimin e saj për Johnny Depp     

Kim Kardashian është një nga njerëzit më me ndikim në ditët e sotme, por edhe asaj ia kishte vjedhur zemrën Johnny Depp në rininë...