Më në fund, zbulohet si quhet djali i Rihanna-s

U bë kurioze e gjithë bota dhe s’dimë ç’e shtyu këngëtaren ta fshehë kaq gjatë emrin e të birit. Mirëpo, mediat e huaja thonë se Rihanna dhe A$AP Rocky e kanë quajtur të birin RZA Athelston Mayers.

Djali i tyre mesa duket mban emrin e producentit dhe reperit RZA, liderit të grupit Wu-Tang.

RiRi e solli në jetë të birin më 13 maj 2022 dhe u tregua tepër e rezervuar për portretin e tij. Mirëpo, kur fotot e djalit ranë në dorë të paparacëve, ajo papritur vendosi të zbulojë vetë portretin e tij, që me imazhin e të birit të mos bëhej biznes.

Në shkurt 2023, këngëtarja e “Umbrella” zbuloi gjatë performancës së saj të pjesës së parë të Super Bowl se ajo dhe reperi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Siç e do “zakoni” i Rihanna-s, ende s’dimë asgjë as për gjininë e bebushit të dytë, që duket se do ta mbajnë akoma të fshehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Victoria Beckham thumbon të gjithë skeptikët në 23 vjetorin e martesës me David

Dyshja prej vitesh janë krah njëri-tjetrit duke formuar një familje “perfekte” së bashku me fëmijët e tyre. Ditën e sotme çifti i njohur festojnë...

Çfarë i ka bërë bashkë Mozzik dhe Era Istrefin?

Dy këngëtarët më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefi u përfolën për pjesëmarrjen e disa javëve më parë bashkë në një club...

Sonte nis Eurovision 2023, Albina Kelmendi do të përfaqësojë Shqipërinë me “Duaje” në natën e dytë gjysmë finale! Ja sa këngë do kualifikohen

Festivali më i madh i këngës në Evropë, Eurovision nis sonte në Liverpool të Britanisë së Madhe.  Në natën e parë gjysmëfinale do të konkurrojnë...

50 mijë euro për dy netë me Dafina Zeqirin?

Zëri nuk është e vetmja pikë e fortë e Dafina Zeqirit. Këngëtarja është një ndër artistet më të pëlqyera edhe për paraqitjen e saj. Zeqiri numëron...

“The Simpsons”, parashikuan edhe satelitin shqiptar “Albania 1”

Seriali i animuar amerikan Simpsons, që përveç batutave komike, është i famshëm edhe për parashikimet për ngjarje të mëdha botërore. Por së fundmi duket se...