Rihanna rrëfen ndjesitë që po përjeton shtatëzaninë

Së fundmi, diva e muzikës pop Rihanna ka folur rreth shtatzënisë së saj të dytë dhe për mënyrën se si kjo pritje e ëmbël ndryshon nga shtatzënia e parë e këngëtares. Gjatë një interviste në tapetin e kuq në Met Gala ylli i muzikës u shpreh se:

Është shumë ndryshe nga e para. Thjesht gjithçka, nuk kam neps, shumë të përziera, gjithçka është ndryshe. Por po e shijoj. Ndiehem mirë, ndiehem energjike.

Ndërkaq, pamja nuse e Rihanna-s në Met Gala i bëri fansat të mendojnë se mos është martuar me partnerin e saj, A$AP Rocky. Megjithatë, të tjerë spekuluan se nëse nuk janë ende të martuar, kjo mund të ndodhë së shpejti. Rikujtojmë, se dyshja e njohur konfirmuan lidhjen e tyre në vitin 2021 dhe mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku në maj 2022.

Ndërkaq, Rihanna ka anuluar performancën e kësaj vere në “Glastonbury” për shkak të shtatzënisë. Ndonëse performoi në spektaklin e “Super Bowl’s Halftime”, këtë herë ajo nuk mund të rrezikonte shëndetin e foshnjës pasi data e lindjes bie ndesh me kalendarin e festivalit. Rihanna e dha lajmin e shtatzëninë së saj të dytë në mënyrën më epike të mundshme, duke zbuluar barkun e rrumbullakosur në skenën kryesore të Super Bowl.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Një grua afgane interviston zëdhënësin e talebanëve, kritikat ‘live’

Gazetarja e njohur nga Afganistani e cila bëri histori pasi ishte e vetmja që intervistoi një përfaqësues të talebanëve është larguar nga vendi, për...

Lidhja me ish-gruan e bashkëthemeluesit të ‘Google’, Elon Musk: Ishim në një festë së bashku mbrëmë

Elon Musk ka mohuar pretendimet që u përhapën me shpejtësi se ai ka qenë në një lidhje dashurie me gruan e bashkëthemeluesit të ‘Google’,...

Vera e nxehtë, Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve në Romë

Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve për t’i ndihmuar ata të “freskoheshin” gjatë asaj që ka qenë një nga verat më të...

Vetëm pak muaj pas lidhjes, Neymar tradhëton të dashurën

Sikur mos t’i mjaftonin telashet në fushën e blertë, mes formës jo të mirë fizike dhe dëshirës së PSG për ta larguar, Neymar po...

Luizi tregon emrin e banorit që ka frikë të përballet në finale

Shpesh herë Luiz Ejlli ka thënë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri se ai e ka frikë përballjen më një vajzë në finale,...